Nie uwierzysz, jak właściciel potraktował te dwie biedne sunie. Zrobił to pod osłoną nocy

Nie uwierzysz, jak właściciel potraktował te dwie biedne sunie. Zrobił to pod osłoną nocy fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno
Los niektórych zwierząt po prostu w głowie się nie mieści. Nie uwierzysz, jak właściciel potraktował te dwie biedne sunie. Zrobił to pod osłoną nocy, żeby nie rzucać się w oczy, ale na szczęście są jeszcze ludzie o dobrych sercach, którzy nie przejdą obojętnie obok krzywdy zwierzęcia.
/ 27.03.2024 10:45
Nie uwierzysz, jak właściciel potraktował te dwie biedne sunie. Zrobił to pod osłoną nocy fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno

Nigdy nie zrozumiemy, czym musi zawinić zwierzę, żeby próbować się go pozbyć i to w dodatku w tak bestialskim stylu, w jakim zrobił to właściciel tych pięknych suczek. Psinki zostały porzucone w dramatyczny sposób, pod osłoną nocy. Ich tchórzliwy właściciel bał się, że zostanie przyłapany i zrobił wszystko, aby psy nie otrzymały pomocy. Na szczęście okoliczni mieszkańcy usłyszeli, jak odjeżdża i nie zostawili zwierzaków na pastwę losu.

Nie uwierzysz, jak właściciel potraktował te dwie biedne sunie

Przytulisko Głowno opublikowało na Facebooku historię ze swojej ostatniej interwencji. W filmiku widzimy dwie duże suczki w typie owczarka. Psinki zostały wyrzucone z samochodu przez swojego dotychczasowego właściciela.

Pod osłoną nocy (…) wyrzucił te dwie sunie z auta. Lokalni mieszkańcy byli świadkami, jak sunie zdezorientowane biegają po wsi, a samochód z piskiem odjeżdża – pisze Przytulisko Głowno.

Nad ranem przyszło zgłoszenie od zatroskanych mieszkańców, że suczki błąkają się po okolicy. Jedna po karmieniu, a druga w trakcie cieczki. Biedne, samotne, potrzebujące.

Tylko zobacz te rozrywające serce obrazki.

Przytulisko Głowno: dwie suczki wyrzucone z samochodu

Obie suczki zostały zabezpieczone i przewiezione do schroniska. Niedługo rozpoczną poszukiwanie domów oraz kochających rodzin, które zapewnią im bezpieczne schronienie i nigdy nie wyrządzą im krzywdy.

- Ludzie to bestie bez serca.
- Oby dziewczyny znalazły swoich człowieków, najlepszych na świecie.
- Trzymajcie się dziewczyny, będzie dobrze – piszą komentujący.

Jeżeli jesteś zainteresowany przygarnięciem którejś z suczek, już dziś możesz dzwonić do wolontariuszki przytuliska pod numer telefonu 509 104 718. Azyl w Głownie prosi też o wsparcie finansowe na pomoc bezdomnym i potrzebującym psiakom. Wszystkie informacje znajdziesz na profilu Przytulisko Głowno na Facebooku.

My mocno trzymamy kciuki zarówno za te sunie, jak i za inne potrzebujące psiaki. Każdy z nich zasługuje na cudowny domek i kochającą rodzinę.

Źródło: Facebook.com, Przytulisko Głowno

Czytaj także:
Suczka w zaawansowanej ciąży znaleziona w ostatniej chwili. Najgorsze było dopiero przed nią
Dwie maleńkie sunie porzucone całkiem same. Tu każda sekunda jest na wagę złota
Ucieczka z domu była dla psa wybawieniem. Ten maluch nie umie żyć w zamknięciu
 

Redakcja poleca

REKLAMA