Suczka w zaawansowanej ciąży znaleziona w ostatniej chwili. Najgorsze było dopiero przed nią

Suczka w zaawansowanej ciąży znaleziona w ostatniej chwili. Najgorsze było dopiero przed nią fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno
Ta sunia została odnaleziona w ostatniej chwili. Jeszcze dzień lub dwa tułaczki, a jej historia skończyłaby się tragicznie. Teraz przebywa w schronisku i czeka na kogoś, kto zapewni jej bezpieczny dom. Zobacz, jak możesz jej pomóc.
/ 22.03.2024 14:53
Suczka w zaawansowanej ciąży znaleziona w ostatniej chwili. Najgorsze było dopiero przed nią fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno

Los niektórych zwierząt woła o pomstę do nieba. Ta sunia błąkała się po polach i szukała pomocy. Ledwo uszła z życiem. Została odnaleziona w ostatniej chwili, dzięki kobiecie, która ją dostrzegła. Psinka trafiła do Przytuliska Głowno, gdzie ją przebadano i wszystko stało się jasne. Trauma, jaką musiała przejść, przeraża. Gruszka zasługuje na bezpieczeństwo i kochający dom jak nikt.

Suczka w zaawansowanej ciąży znaleziona w ostatniej chwili

Przytulisko Głowno opublikowało na Facebooku rozrywający serce post. Widzimy w nim nagranie, na którym jest maleńka, przerażona i niezwykle smutna sunia. To Gruszka. Ma około 8 lat, a za sobą ogromnie traumatyczne przeżycia.

Odłowiona w polach, bezdomna i zaniedbana, a do tego w zaawansowanej ciąży – pisze przytulisko.

Niestety jej dzieci nie udało się uratować. Płody były zbyt duże i obumarły, a sunia opadała z sił, jednocześnie desperacko szukając pomocy. Znalazła ją jedna z mieszkanek pobliskiej wioski i zawiadomiła przytulisko.

Bardzo pilnie szukamy dla niej domu lub chociaż domu tymczasowego. Sunia nie może trafić do schroniskowego kojca – dodaje przytulisko.

Psia dziewczyna jest zaszczepiona i zachipowana. Toleruje inne psy i pięknie chodzi na smyczy.

Tylko zobacz, jakie to kochane, a jednocześnie biedne stworzenie.

Przytulisko Głowno: suczka do adopcji. Ledwo uszła z życiem

Nie da się ukryć, że Gruszka przeżyła ogromną traumę. Z pewnością jednak okaże wdzięczność każdej osobie, która będzie chciała przygarnąć ją pod swój dach i zapewni jej kochający oraz bezpieczny dom.

Jeżeli jesteś zainteresowany zabraniem suni pod swoje skrzydła, skontaktuj się z Przytuliskiem Głowno pod numerem telefonu 509 104 718. A nawet jeśli nie możesz zabrać jej pod swój dach, nadal jesteś w stanie jej pomóc. Wystarczy, że udostępnisz post, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tragedii psinki.

- Oby doszła szybko do siebie i znalazła swoje miejsce na ziemi.
- Dziękuję za uratowanie pieseczka.
- Biedactwo kochane – piszą komentujący.

My też mocno trzymamy kciuki za Gruszkę. Wystarczająco się już wycierpiała i zasługuje na kochającą rodzinę oraz bezpieczny dom.

Źródło: Facebook.com, Przytulisko Głowno

Czytaj także:
Psi dzieciak pozostawiony na pastwę losu. Nie uwierzysz, co zrobił Niuniuś, aby uzyskać pomoc
Pies Toran do adopcji. To dla niego ostatnia szansa
Dwie maleńkie sunie porzucone całkiem same. Tu każda sekunda jest na wagę złota

Redakcja poleca

REKLAMA