Musiała urodzić pod mostem w największe mrozy. To był zaledwie początek cierpienia suni

Musiała urodzić pod mostem w największe mrozy fot. Facebook.com, Fundacja dla Szczeniąt Judyta
Psia mama i jej maleństwo zostali znalezieni pod panelami słonecznymi. Sunia urodziła szczeniaczka na dworze, przy mroźnych temperaturach. Teraz ta mała rodzinka trafiła do schroniska, gdzie czeka na dobrych ludzi.
/ 22.02.2024 10:51
Musiała urodzić pod mostem w największe mrozy fot. Facebook.com, Fundacja dla Szczeniąt Judyta

Wiele zwierząt jest skazanych na tułaczkę. Chowają się pod mostami, przy garażach, w pustostanach, żeby tylko nieco ukryć się przed mrozem, deszczem i innymi trudnymi warunkami pogodowymi. Jest to szczególnie uciążliwe, gdy trzeba zadbać nie tylko o siebie, ale też o swoje dziecko. Przekonała się o tym ta psia mama. Przeszła prawdziwe piekło, a teraz błaga o pomoc.

Musiała urodzić pod mostem w największe mrozy

Fundacja dla Szczeniąt Judyta opublikowała na swoim facebookowym koncie poruszający post. Przedstawiona w nim została historia psiej mamy, która walczyła o przetrwanie swoje i swojego maleństwa od samego narodzenia szczeniaczka.

Rodzące w bezdomności psie matki cierpią niewyobrażalnie. Walczą nie tylko o swoje przetrwanie. Szukają schronienia, namiastki bezpieczeństwa, żerują na śmietnikach lub polują – czytamy w poście.

Sunia ukryła się pod panelem słonecznym przy stacji kontroli pojazdów. Tam próbowała przetrwać i ochronić swoje maleństwo. Mogła liczyć jedynie na pomoc pracownika stacji i jego żony, którzy dokarmiali psiaki i szukali dla nich pomocy, walcząc o ich życie. Ta sunia nie była sama, ale wiele innych jest skazanych na pastwę losu.

Sam zobacz, w jakich warunkach mieszkały psiaki.

Psia mama i jej maleństwo błagają o pomoc

Pracownikowi stacji nie udało się znaleźć domu dla suni i jej dziecka. Ostatecznie zadzwonił do fundacji i tak psiaki trafiły do schroniska.

Będziemy oswajać, dbać, zmienimy ich życie – czytamy w poście Fundacji Judyta.

Szczeniaki będą zatem zaopiekowane, ale nie da się ukryć, że ich historia jest bardzo poruszająca. Internauci nie kryją wzruszenia.

- Wspieram i trzymam kciuki za tych biedaków.
- Piękny przykład macierzyństwa.
- Jesteście aniołami – piszą komentujący.

Każdy z nas może pomóc w zmienianiu życia mamy i jej szczeniaczka. Przede wszystkim zwierzakom potrzebny jest ciepły i kochający dom. Ale oprócz tego warto przekazać datki, które zapewnią fundacji możliwość odpowiedniego dbania o pieski. Informacje na ten temat możecie znaleźć w powyższym poście i na profilu Fundacja dla Szczeniąt Judyta na Facebooku

Źródło: Facebook.com, Fundacja dla Szczeniąt Judyta

Czytaj także:
Psie dziecko zostało skazane na pastwę losu. Nagranie budzi matczyne emocje
Psiak myślał, że złapał Pana Boga za nogi, ale się pomylił. "Nie wydam na kundla już ani grosza"
Pogodził się ze swoim losem, ale wciąż cierpi. Historia Tamiego rozkruszy najtwardsze serce

Redakcja poleca

REKLAMA