Psie dziecko zostało skazane na pastwę losu. Nagranie budzi matczyne emocje

bezdomny szczeniak fot. Facebook, @dogloversinusa
Trudno uwierzyć, że ktoś może być całkowicie pozbawiony empatii i porzucić szczenię. Jednak fakty mówią same za siebie. To psie dziecko zostało skazane na pastwę losu. Serce się łamie, widząc takie okrucieństwo.
bezdomny szczeniak fot. Facebook, @dogloversinusa

Trudno sobie wyobrazić, żeby psie dziecko zostało skazane na pastwę losu. Jednak ta historia pokazuje, że istnieją na świecie ludzie, którzy za nic mają dobro zwierząt. Dotarliśmy do nagrania, które wywołuje silne emocje. Zobacz, co spotkało tego przesłodkiego malucha.

Psie dziecko zostało skazane na pastwę losu

Kilka dni temu w intrenecie pojawił się filmik, na którym widać zabiedzonego, poranionego i brudnego szczeniaczka. Siedzi pod ławką zupełnie sam, skulony, przerażony, zmarznięty i najprawdopodobniej głodny. Bez mamy, bez rodzeństwa, bez swojego ludzkiego przyjaciela. Dokoła walają się śmieci, więc można przypuszczać, że jest to opuszczona rudera, a nawet śmietnisko.

W pewnym momencie pojawia się kobieta, która owija maluszka w kocyk i zabiera go do weterynarza. Szczeniaczek pozostaje bierny i nawet nie ma siły, by zaprotestować. W lecznicy psiak zostaje dokładnie zbadany, opatrzony, nakarmiony i wykąpany. Na filmiku widać, że cały się trzęsie.

Psie dziecko potrzebuje miłości

Maluszek miał wiele szczęścia. Mimo trudnego startu trafił w dobre i odpowiedzialne ręce. Co prawda wciąż czuje się niepewnie, ale widać, że powoli odzyskuje radość życia. Nikt nie ma wątpliwości, że teraz potrzebuje troskliwej i pełnej miłości opieki. Internauci są pod wielkim wrażeniem.

- Biedy pies. Potrzebuje teraz opiekuna i domu.
- Dzięki za uratowanie maluszka – można przeczytać pod nagraniem.

Mamy nadzieję, że słodki szczeniaczek już niebawem znajdzie kochający dom.

Źródło: Facebook, @dogloversinusa

Czytaj także:
Bezdomne zwierzaki z okolic Kielc w końcu spotka coś dobrego. Ty też możesz im pomóc
Pogodził się ze swoim losem, ale wciąż cierpi. Historia Tamiego rozkruszy najtwardsze serce
Dostała drugie życie, ale tylko na chwilę. Tak cierpi kotka, który wróciła z adopcji

Redakcja poleca

REKLAMA