Maleńkie futrzaki porzucone w kartonie. Napis na pudle był po prostu podły

Maleńkie futrzaki porzucone w kartonie. Napis na pudle był po prostu podły fot. Facebook.com, Homeward Bound Cat Adoptions
Na świecie jest wiele porzuconych zwierzaków, ale mało które są pozostawiane w tak niehumanitarny sposób. Niestety i takie przypadki się zdarzają. Maleńkie futrzaki porzucone w kartonie. Napis na pudle był po prostu podły i aż nie możemy uwierzyć, że ktoś zdobył się na coś takiego.
/ 15.05.2024 17:00
Maleńkie futrzaki porzucone w kartonie. Napis na pudle był po prostu podły fot. Facebook.com, Homeward Bound Cat Adoptions

Takie historie zawsze mrożą nam krew w żyłach. Niedawno pisałyśmy, że biegacz dostrzegł pudło pod drzewem i na nim zobaczył kartkę z wymownym napisem. Oczywiście kryły się tam zwierzaki. Podobna historia przytrafiła się teraz. Ktoś pozostawił pod schroniskiem maleńkie futrzaki porzucone w kartonie. Na pudle były napisane podłe słowa. Sam zobacz, co tam się znalazło.

Maleńkie futrzaki porzucone w kartonie

Organizacja Homeward Bound Cat Adoptions opublikowała na swoim facebookowym koncie zdjęcia znaleziska, które odkryli jej pracownicy. Było to ustawione przy drzwiach do schroniska pudło, a w nim… pięć maleńkich kociaczków.

Wczoraj rano, po dotarciu do naszych drzwi wejściowych, znaleźliśmy to. Małe, oklejone taśmą pudełko, w którym znajdowało się pięć malutkich kociąt – pisze schronisko.

Już samo włożenie zwierzaków do pudła i zaklejenie go taśmą woła o pomstę do nieba. Porażające były jednak też słowa, jakie znalazły się na kartonie. Wszyscy są zgodni, że były one naprawdę podłe. Sam zobacz, co znalazło się na pudle.

Porzucił karton z kotami. Napisał na nim podłe słowa

Gdy pracownicy schroniska podeszli do porzuconego kartonu, ich oczom ukazał się napis: „Darmowe kociaki”. Nie dość, że ktoś porzucił te maluchy na pastwę losu, to jeszcze potraktował je jak produkt na sprzedaż. To woła o pomstę do nieba.

Sam zobacz, jak wyglądała ta „przesyłka”.

Kociaki powoli dochodzą do siebie pod opieką pracowników organizacji. Na szczęście ich stan nie był ciężki i bez większych problemów wychodzą na prostą. Internauci są wdzięczni ratownikom, ale też nie mogą uwierzyć, jak ktoś mógł porzucić te maluchy w tak bestialski sposób.

- Nie mogę powiedzieć, co zrobiłbym z takimi ludźmi.
- Jakie to smutne… Takie słodkie maluchy!
- Biedne maluszki – piszą komentujący.

Na szczęście udało się im pomóc na czas. Teraz maluchy czekają na dobrych ludzi, którzy przygarną je pod swój dach i otoczą opieką. Mocno trzymamy za nie kciuki.

Źródło: thedodo.com/Facebook.com, Homeward Bound Cat Adoptions 

Czytaj także:
Zamknął kota w windzie. Zostawił przy nim 100 zł i kartkę z czterema wymownymi słowami
Znalazła kartonowe pudło na ulicy. Gdy je otworzyła, nie mogła ukryć łez
Szczeniak został przywiązany do drzewa. Jego reakcja na widok ratowników chwyta za serce

Redakcja poleca

REKLAMA