Jej pani umarła, a konkubent kobiety próbował pozbyć się psinki w najgorszy możliwy sposób. Przeżyła dramat

Adopcja psa - Kulka błaga o ratunek. Jej pani umarła, a konkubent kobiety próbował pozbyć się psinki w najgorszy możliwy sposób fot. Facebook.com, Fundacja Zwierzęta Niczyje
Tę sunię spotkał tragiczny los. Jej pani umarła, a konkubent kobiety próbował pozbyć się psinki w najgorszy możliwy sposób. Dla niego jedyną drogą było uśpienie psa. Na szczęście znaleźli się jeszcze dobrzy ludzie, którzy do tego nie dopuścili. Zobacz, jak potoczyły się losy tej psinki.
/ 06.05.2024 11:44
Adopcja psa - Kulka błaga o ratunek. Jej pani umarła, a konkubent kobiety próbował pozbyć się psinki w najgorszy możliwy sposób fot. Facebook.com, Fundacja Zwierzęta Niczyje

Śmierć ukochanej osoby to ogromny dramat dla człowieka, ale też zwierzęcia, które jest przywiązane do swojego właściciela. I tak jest również w przypadku tej suni. Jej pani umarła, a konkubent kobiety próbował pozbyć się psinki w najgorszy możliwy sposób. Cudem uniknęła śmierci. Teraz czeka na kogoś, kto zapewni jej godną i bezpieczną starość.

Jej pani umarła, a konkubent kobiety próbował pozbyć się psinki w najgorszy możliwy sposób

Fundacja Zwierzęta Niczyje opublikowała w majówkę przejmujące posty dotyczące Kulki. Ta cudowna psinka musiała zmierzyć się z okrutnym losem, a jej małe serduszko rozpadło się na milion kawałków.

To straszne, co spotkało sunię po śmierci jej opiekunki. Konkubent odmówił dalszej opieki, mało tego, podjął decyzję o jej uśpieniu – pisze fundacja.

Na szczęście w rodzinie zmarłej opiekunki psa znalazły się osoby, którym los zwierzęcia nie był obojętny. Tylko dzięki temu sunia przetrwała.

Szczęście, że nad wszystkim czuwał ktoś z rodziny zmarłej i plan uśmiercenia psa legł w gruzach. Nikt z najbliższych nie może zabrać Kulki do siebie, nie dlatego, że pies ma 14 lat, ale dlatego, że pies ma lęki separacyjne. Potrzebny jest ktoś, kto będzie psu towarzyszyć, kto nie pracuje, jest na emeryturze, rencie – czytamy dalej w poście.

Piesek nie jest trudny w obyciu. Potrzebuje jednak osoby, która go pokocha i będzie chciała poświęcić mu swój czas oraz uwagę.

Tylko zobacz, jaka to cudowna psinka.

Adopcja psa – Kulka błaga o ratunek

Kulka kocha ludzi. Lgnie do nich i nie jest agresywna w stosunku do nikogo. Musi jak najszybciej znaleźć dom, w którym będzie bezpieczna.

Jeżeli chciałbyś zaopiekować się Kulką i zapewnić jej dach nad głową, skontaktuj się z Fundacją Zwierzęta Niczyje pod numerem telefonu 603 297 303. A jeśli nie jesteś w stanie zabrać jej do swojego domu, wciąż możesz jej pomóc. Wystarczy, że udostępnisz post na jej temat, aby dotarł do jak najszerszego grona odbiorców. Dzięki temu jest większa szansa, że sunia szybko znajdzie dom.

- Pomóżmy pieskowi znaleźć domek i kochających ludzi.
- Smutna, biedna sierota.
- Taka piękna dziewczynka – piszą komentujący.

Mocno trzymamy kciuki, żeby ta staruszka jak najszybciej znalazła domek, w którym będzie mogła spędzić resztę swojego życia. 

Źródło: Facebook.com, Fundacja Zwierzęta Niczyje

Czytaj także:
Właściciele nie dawali mu żadnych szans i chcieli go uśpić. Udowodnił, że się mylili
Jego pan umarł, a to był dopiero początek kłopotów Misia. Historia tego psiaka wyciska łzy z oczu
Antoś leżał przy drodze i był skazany na pastwę losu. Omal nie przypłacił tego życiem
 

Redakcja poleca

REKLAMA