Tanie kwiaty w Biedronce fot. uslatar/Adobe Stock

W Biedronce kupisz kwiaty za grosze. Palma za 8 zł, a dorodny oleander za 20 zł

W gazetce Biedronki pojawiły się roślinne okazje. Nam wpadła w oko jeszcze fuksja czy kalanchoe.
Edyta Liebert / 04.05.2021 16:00
Tanie kwiaty w Biedronce fot. uslatar/Adobe Stock

Jeśli jesteś fanką roślin lub dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z ich kolekcjonowaniem, zajrzyj do Biedronki. Od 4 maja w sklepach pojawiły się kwiaty doniczkowe w ekstremalnie niskich cenach.

Palma w Biedronce za 9,99 zł

Bezsprzecznie jedną z najciekawszych roślin, które pojawiły się w „Kwiaciarni Biedronki”, jest Chamedora wytworna - palma o pięknym, pierzastym ulistnieniu w kolorze jasnej zieleni. Palma ta nie tylko zdobi wnętrze, lecz także należy do gatunków roślin, które oczyszczają powietrze w domu. W Biedronce kupisz Chamedorę w doniczce o średnicy 12 cm za 8,99 zł - jest to niewielka kwota tym bardziej że roślina ta jest łatwa w utrzymaniu, podobnie jak zamiokulkas zamiolistny, który również pojawia się w Biedronce.

Roślinę postaw sypialni (dla dobrego dnu) lub przy wschodnim oknie, gdzie będzie łapać ulubione poranne promienie słoneczne. Jeśli końcówki liści będą brązowieć, oznacza to, że należy zadbać o mniej nasłonecznione miejsce - postaw palmę w kuchni.

Kwiaciarnia Biedronki - ofertafot. Gazetka Biedronki/ Materiały prasowe

Oleander w Biedronce za 8,99 zł

Nie można przejść obojętnie obok oleandra: okaz w dyskoncie w donicy o średnicy 15 cm kosztuje raptem 20,99 zł. Oleander pięknie kwitnie od maja do połowy października, zdobi balkony i tarasy, ale jest wrażliwy na niskie temperatury, brak światła i wiatr.

Ponadto oleander to roślina wytworna i przyciągająca uwagę, dlatego zadbaj o jej oprawę i stwórz jej piękną donicę w stylu glamour.

Ponadto w ofercie Biedronki są też takie kwiaty jak, gerbera, azalia, fuksja kwitnąca czy kalanchoe w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Czytaj także: Rośliny, które nie wymagają podlewaniaMało wymagające kwiaty doniczkoweJak zimować oleandra