Pakowanie prezentów - najlepsze pomysły

Wiele z nas przywiązuje dużą uwagę nie tylko do tego, co daje, ale również w jaki sposób. Zobacz kilka pomysłów na pakowanie prezentów!
Weronika Kwaśniak / 17.11.2017 10:25

Oczywiście, najważniejsza jest zawartość prezentu, ale nie ma się co oszukiwać - każda z nas lubi otrzymać i dać upominek, który jest również pięknie zapakowany. Nie trzeba dużych zdolności manualnych, aby ślicznie opakować podarunek. Dla nas to swoista część bożonarodzeniowego rytuału ;-) W galerii znajdziesz kilka naszych pomysłów na pakowanie prezentów!

Minimalistycznie i z klasą

Choćbyśmy nie wiadomo jak się przed tym broniły, Boże Narodzenie siłą rzeczy wiąże się z... kiczem. Bombki, brokat, wstążki, figurki Mikołajów, sztuczny śnieg i duża ilość maleńkich dekoracji to przecież nieodłączne elementy świątecznego nastroju. Jeśli nie chcesz powielać tego trendu, może zapakujesz prezenty w minimalistyczny sposób? 

Jednokolorowy, biały lub brązowy papier, do tego kawałek sznurka albo włóczki i wycięte geometrycznie symbole świąt (choinki, aniołki, renifery, gwiazdy i bombki), przygotowane z czarnego papieru. Niewielki nakład pracy i kosztów, a za to jaki efekt!

Na kolejnych podstronach galerii znajdziesz więcej pomysłów na pakowanie prezentów!

13 prostych sposobów, by w każdym domu było bardziej świątecznie

Redakcja poleca

REKLAMA