Całoroczna kołdra z dwiema poduszkami za mniej niż 40 zł. Prawdziwa okazja!

Bardzo dobra jakość tkaniny, właściwości antyalergiczne i odpowiednia sprężystość. Taka jest całoroczna kołdra od znanego producenta. Tylko teraz zapłacisz za nią mniej niż 40 zł. Zobacz ofertę z 73 proc. obniżką!
Julia Kot / 05.10.2018 16:24

Wyrzuć starą, poplamioną i pełną drobnoustrojów kołdrę i zainwestuj w coś nowego! Ta całoroczna kołdra w komplecie z dwiema poduszkami zmieni komfort twojego snu. Dołącz do ponad 900 osób, które ją wybrały i ciesz się mocnym, dobrej jakości snem!

Poduszki wypełnione są kulkami silikonowymi, które zapewniają długotrwałą żywotność produktu. Nie odkształcają się i zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.

Cały komplet wykonany jest z tkaniny o gęstym splocie, który gwarantuje nieprzepuszczalność wypełnienia.

Produkt posiada dwuletnią gwarancję.

Czy wiesz, że…

Wyniki badań amerykańskich naukowców jasno wskazują na to, że drobnoustroje mieszkające w naszych kołdrach mogą powodować wypryski na skórze, astmę i alergię. Nieprane, stare komplety są prawdziwym rajem dla roztoczy. Już 6 miesięcy wystarczy, by na używanej przez nas poduszce pojawiły się żywe i martwe pajęczaki, odchody, pot i nasz złuszczony naskórek.

Dr Robert Oexman ze „Sleep to Live Institute” w Karolinie Północnej zaleca, by poduszki wymieniać na nową co 2 lata, a kołdrę - co 4 lata.

Zobacz inne promocje:Ulubiony tusz do rzęs księżnej Meghan kupisz teraz w super cenie. Zapłacisz za niego jedynie 15 zł!To serum sprawi, że zapomnisz o puszących się i niezdyscyplinowanych włosach. Kosztuje tylko 18 zł!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)