Puszące się włosy fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Wygładzające serum Joanna Professional - działanie, cena i opinie

Nadaje zdrowy i piękny wygląd nawet zniszczonym włosom.
Karolina Kalinowska / 05.10.2018 16:10
Puszące się włosy fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Każda z nas marzy o nieskazitelnej fryzurze, która zawsze wygląda tak, jak sobie zaplanujemy. Niestety życie to nie film, a żadna z nas nie ma do dyspozycji fryzjera, który dba o nasze włosy niemal bez przerwy. Musimy radzić sobie same, a wszystkie wiemy, jak to się kończy. Czasem miałybyśmy ochotę nie wychodzić z domu lub założyć na głowę czapkę, mimo 30 stopni Celsjusza na termometrach. My jednak znalazłyśmy złoty środek!

Jakiś czas temu odkryłyśmy kosmetyk, który wygładza włosy i sprawia, że nawet zniszczone kosmyki prezentują się nienagannie.

Za co polubiłyśmy wygładzające serum Joanna Professional?

Jedwabiste serum wygładzające Joanna Professional teoretycznie jest przeznaczone do stosowania w salonach fryzjerskich. Nadaje włosom miękkość i zdrowy wygląd. Dzięki niemu nawet zniszczone kosmyki wyglądają jak po wizycie u fryzjera.

Kosmetyk zawiera witaminę E oraz sprawdzone składniki silikonowe, które pozwalają na nowoczesną stylizację fryzury. Jednak najlepsze jest to, że zapobiega ich niepożądanemu puszeniu i skręcaniu się pod wpływem wilgoci. Po zastosowaniu kosmetyku włosy stają się lśniące i miłe w dotyku.

Więcej na temat włosów:
Szampon, masaż czy dieta? Co może powstrzymać wypadanie włosów?
Sombre i ombre to przeszłość! Teraz rządzi STRANDLIGHTS