najmodniejsze płytki do łazienki, płytki do łazienki 2016 fot. serwis prasowy Ceramstic

Najmodniejsze płytki do łazienki - malowane jak akwarele

To prawdziwy przebój 2016!
Weronika Kwaśniak / 15.01.2016 07:02
najmodniejsze płytki do łazienki, płytki do łazienki 2016 fot. serwis prasowy Ceramstic

Obrazy akwarelowe to zatrzymana ulotność chwili, ekspresja, głębokość barw. Aby wprowadzić do wnętrza to, co w malarstwie najpiękniejsze, nie trzeba ozdabiać ścian tradycyjnymi obrazami.

Nowym ciekawym rozwiązaniem są płytki i dekory ceramiczne inspirowane pociągnięciami malarskiego pędzla. To wnętrzarski hit tego roku - jeśli myślisz o remoncie łazienki, poważnie rozważ wybór właśnie takiej aranżacji!

Płytki do łazienki 2016

Sztuka od wieków obecna jest w domowych przestrzeniach. Najczęściej w formie obrazów, które nie tylko zdobią ściany mieszkań i podkreślają charakter wnętrza, ale także wyrażają gust artystyczny domowników.
Współcześnie coraz częściej, zamiast tradycyjnych obrazów na płótnie wybieramy różnego rodzaju grafiki, zdjęcia czy fototapety. Nowym ciekawym trendem aranżacyjnym jest wykorzystanie malarskich motywów na płytkach i dekorach ceramicznych.
Dzięki temu pięknem pociągnięć malarskiego pędzla możemy się cieszyć nie tylko w salonie czy gabinecie, ale także... w łazience.
fot. serwis prasowy Ceramstic
Propozycją dla ceniących sobie piękno malarstwa akwarelowego! Ciekawy rysunek utrzymany w modnych odcieniach rudości tworzą efektowną całość, która wprowadzi do wnętrza odrobinę artyzmu, a także ociepli przestrzeń. Rdzawa kolorystyka to hit ostatnich targów płytek ceramicznych w Bolonii. 

Na podstawie materiałów prasowych marki Ceramstic

Zobacz też kilka domów gwiazd: