45 gadżetów niezbędnych do wiosennych porządków

Bez nich ani rusz!
Weronika Kwaśniak / 07.03.2016 07:03

Sezon na wiosenne porządki ruszył pełną parą! Ta pora roku zawsze motywuje nas do zmian - często decydujemy się na różne zabiegi kosmetyczne, postanawiamy schudnąć, zmieniamy garderobę, zaczynamy uprawiać sport... Nie inaczej jest w kwestiach "domowych"!

Gadżety do wiosennych porządków

Wiosenne porządki nie są mitem ani zapomnianym reliktem przeszłości. To właśnie w tym okresie wszystkie firmy produkujące środki czystości, odnotowują znaczny wzrost sprzedaży.
Ja zebrałam dla was w jednym miejscu wszystkie produkty, która są godne polecenia i znacznie ułatwią wam sprzątanie! Warto przy tej okazji wymienić kilka moich osobistych hitów, na top liście znajdują się: ściereczka do łazienki Gosia, płyn do mycia naczyń Morning Fresh, uniwersalny płyn do mycia powierzchni z Biedronki, magiczna gąbka od Jana Niezbędnego, płyn do parkietu Domol, szczotka teleskopowa z Tigera, a także spray do dywanów z Lidla i ściereczka do WC LEIFHEIT!
Polecam też wszystkie pozostałe produkty z galerii - znajdziecie tutaj zdjęcia (wraz z cenami) gadżetów i detergentów, które NAPRAWDĘ ułatwiają życie każdej pani domu! A zatem... miłego sprzątania!

Zobacz też kilka porad o sprzątaniu:

Domowe sposoby na sprzątanie łazienki - 7 pomysłów
Sprzątanie w domu - 9 sposobów na tanie porządki
O czym pamiętać przy sprzątaniu - 6 miejsc pełnych bakterii
Jak sprzątać po zwierzakach - 5 porad
Jak ułatwić sobie sprzątanie - 26 trików

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/25.07.2016 11:43
Niektóre produkty się dublują .Dziwne że nie ma na liście najważniejszego gadżetu czyli rękawiczek gumowych