Najmodniejsze płytki do łazienek - 7 trendów, które będą długo modne!

Remont łazienki przeprowadza się zwykle raz na kilka - kilkanaście lat. To trudna, czasochłonna i bardzo kosztowna praca, dlatego podstawą jest dobry plan. Zobacz, jakie płytki łazienkowe będą na pewno na topie przez najbliższe lata!
Weronika Kwaśniak / 25.01.2016 07:01

Trendy w aranżacji wnętrz zazwyczaj nie zmieniają się jak w kalejdoskopie. Nikt nie ma też w zwyczaju co sezon przearanżowywać całego mieszkania, aby być na czasie. Warto jednak orientować się w obecnych tendencjach, zwłaszcza że niektóre z nich są ponadczasowe!

Głównym elementem łazienki są oczywiście płytki na ścianach i podłodze. To zdecydowanie najdroższy i najtrudniejszy element do położenia podczas remontu tego pomieszczenia, dlatego każdy ma nadzieję, że taka praca konieczna będzie tylko raz na kilkanaście lat. 

Z tego względu trzeba wybrać płytki trwałe, a jednocześnie modne i takie, które będą się wszystkim podobały i nie znudzą się przez najbliższe lata. 

Najmodniejsze płytki do łazienek

Prawdziwym hitem ostatnich lat są płytki imitujące naturalne surowce: drewno, kamienie, ziemię...

Oczywiście nie namawiamy do wykładania łazienki prawdziwym drewnem ani innym materiałem, ale płytki imitujące ich faktury są i jeszcze bardzo długo będą na czasie!

Jak mieć zawsze piękny zapach w łazience?

Minimalizm, prostota, porządek i harmonia - to najważniejsze cechy, jakie powinny spełniać elementy wyposażenia i dekoracji wnętrz. Będą bezpieczne i zawsze na czasie, a aranżację pomieszczenia będzie można zmieniać dowolnie co chwilę - wystarczy wymienić akcesoria łazienkowe, by neutralne płytki stanowiły doskonałą i uniwersalną bazę! 

Zapraszamy do przeglądnięcia naszej galerii - może znajdziesz coś dla siebie?

Na podstawie materiałów prasowych Cersanit

To także może ci się przydać!
Jakie lustro wybrać do łazienki? Zobacz nasze propozycje!
Piękna łazienka w stylu glamour - jak to zrobić?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/19.07.2019 11:05
My właśnie skonczylismy remont łazienki 3,5m. wybrałam trendowe płytki bo po pierwsze mi się podobają i wydają mi się ponadczasowe, bo zastanawiałam się czy to mają byc płytki ceramiczne czy gresowe i w koncu wybrałam gresowe imitacja drewna połączona z szarością. wygooglowałam ten sklep i podjechaliśmy obczaić co mają i okazało się, że mają ogromny asortyment. podrzucam jakby ktos szukal https://plytki-warszawa.in360.pl/
/20.05.2018 00:28
W Polsce wyposażenie łazienek jest dostępne niemal wyłącznie z katalogów. Brakuje oryginalnych rozwiązań indywidualnych. Wyjątek stanowią przepiękne wyposażenie robione na zamówienie w manufakturze Luxum. Umywalki, wanny, brodziki, szafki łazienkowe, meble, monolityczne okładziny z Corianu. Warto zobaczyć. Od kilku lat projektuje z wykorzystaniem możliwości jakie daje Luxum, aby efekt był doskonały.
/06.05.2017 16:26
w zeszłym miesiącu wykonaliśmy z mężem kapitalny remont łazienki - postawiliśmy na ceramikę marki Roca, która jest bardzo elegancka i ma kilka lat gwarancji
POKAŻ KOMENTARZE (3)