7 najgorętszych trendów łazienkowych na najbliższe lata!

Remont łazienki przeprowadza się zwykle raz na kilka - kilkanaście lat. To trudna, czasochłonna i bardzo kosztowna praca, dlatego podstawą jest dobry plan. Zobacz, jakie płytki łazienkowe będą na pewno na topie przez najbliższe lata!

Trendy łazienkowe: funkcjonalność

Optymalizacja przestrzeni, funkcjonalne przechowywanie - to będą kluczowe zadania projektantów łazienkowych wnętrz i wszystkich zdecydowanych na remont lub aranżację nowej łazienki.

Meble łazienkowe w kilku rozmiarach i kolorach, dodatkowe sprytne schowki w nieoczekiwanych miejscach, np. wanna ze schowkami w bocznym panelu, szafka z przestrzenią do przechowywana mopa z wiadrem, transparentne organizery we wnętrzach szuflad.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/19.07.2019 11:05
My właśnie skonczylismy remont łazienki 3,5m. wybrałam trendowe płytki bo po pierwsze mi się podobają i wydają mi się ponadczasowe, bo zastanawiałam się czy to mają byc płytki ceramiczne czy gresowe i w koncu wybrałam gresowe imitacja drewna połączona z szarością. wygooglowałam ten sklep i podjechaliśmy obczaić co mają i okazało się, że mają ogromny asortyment. podrzucam jakby ktos szukal https://plytki-warszawa.in360.pl/
/20.05.2018 00:28
W Polsce wyposażenie łazienek jest dostępne niemal wyłącznie z katalogów. Brakuje oryginalnych rozwiązań indywidualnych. Wyjątek stanowią przepiękne wyposażenie robione na zamówienie w manufakturze Luxum. Umywalki, wanny, brodziki, szafki łazienkowe, meble, monolityczne okładziny z Corianu. Warto zobaczyć. Od kilku lat projektuje z wykorzystaniem możliwości jakie daje Luxum, aby efekt był doskonały.
/06.05.2017 16:26
w zeszłym miesiącu wykonaliśmy z mężem kapitalny remont łazienki - postawiliśmy na ceramikę marki Roca, która jest bardzo elegancka i ma kilka lat gwarancji
POKAŻ KOMENTARZE (3)