POLECAMY

18 najciekawszych akcesoriów łazienkowych z polskich sklepów

Akcesoria łazienkowe w dużej mierze decydują o wyglądzie całego pomieszczenia. Zobacz nasz przegląd!

Akcesoria łazienkowe są ważne nie tylko ze względu na ich funkcjonalność, ale również estetykę. To one stanowią o całym wyglądzie łazienki, co jest dużym plusem - dzięki wymianie dodatków, możemy niewielkim kosztem zmienić zupełnie oblicze całego pomieszczenia. Wiadomo że remont łazienki jest jednak dość kosztowny oraz kłopotliwy, więc przeprowadza się go raz na wiele lat, dlatego wymiana wszystkich akcesoriów może zapewnić upragniony powiew świeżości w miejscu, które już nam się nieco "opatrzyło".

Jak wybrać akcesoria łazienkowe?

Istnieje kilka akcesoriów łazienkowych, bez których nie obejdzie się żadna łazienka. To np. puszyste dywaniki, mydelniczki, dozowniki do mydła, kubki na szczoteczki, wszelkiego rodzaju pojemniki i koszyczki, kosze na bieliznę, wieszaki, a także uchwyty na papier toaletowy.

Są też akcesoria do łazienki, których istnienie jest chyba bardziej chwytem marketingowym. Trzeba być ostrożnym szczególnie przy zakupie wszelkiego rodzaju gadżetów dekoracyjnych. O ile tego rodzaju dodatki mogą wyglądać efektownie, o tyle należy pamiętać że łazienka jest pomieszczeniem, które musimy koniecznie utrzymywać w szczególnej czystości. Różne bibeloty, stroiki i figurki będą to utrudniać.

8 pomysłów na aranżację łazienki

Przy okazji wybierania akcesoriów łazienkowych nie warto ograniczać się kolorystycznie. Łazienki są zazwyczaj urządzone w podstawowych, stonowanych barwach. Dodatki mogą stać się więc ciekawym urozmaiceniem. Kusi cię, by szare płytki zestawić z białymi akcesoriami? Zaszalej! Wybierz czerwień lub turkus.

Warto podkreślić, że dobór dodatków do łazienki może naprawdę znacząco zaważyć na wyglądzie całości. Nawet najpiękniej urządzone pomieszczenie, wykończone drogimi płytkami, może stracić na uroku, jeśli na wannie ustawimy plastikową mydelniczkę za 2 złote, a brudne ubrania będziemy wrzucać do brzydkiego kosza.

W naszej galerii znajdziecie 18 ciekawych akcesoriów łazienkowych z polskich sklepów!

Czytaj więcej na temat dodatków do domu

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/miesiąc temu
ciekawe rzeczy można znaleźć na wodtech.pl, ja jestem zadowolona z zakupów w ich sklepie..
/7 miesięcy temu
Urządzałam ostatnio łazienkę i przeszukałam chyba cały interent za jakimiś fajnymi akcesoriami. Ostatecznie zdecydowałam się tak samo na rzeczy z homedome, bo w sumie najbardziej pasowały mi do łazienki, no i z tego co czytałam, to dużo ludzi polecało stronę :)
/7 miesięcy temu
Ja świetne akcesoria kupiłamo statnio na homedome ;) Wreszcie udało się znaleźć coś innego i porządnego ;)