5 pomysłów na stylową kuchnię z kolorowymi akcentami

Czas na zmiany! Znudziła ci się twoja smutna kuchnia? Zaplanuj ją na nowo i wprowadź nieco więcej koloru. Sprawdź, co proponują salony mebli Agata.
Małgorzata Świgoń / 5 miesięcy temu

Kuchnia to miejsce, w którym codziennie spędzasz dużo czasu. Zaaranżuj ją tak, byś poczuła się w niej przyjemnie i wygodnie. Warto wprowadzić do niej trochę intensywnych barw i ciekawych wzorów zarówno na ścianach jak i meblach. Szczególnie, jeśli twoja kuchnia utrzymana jest w stylu skandynawskim, czy minimalistycznym. Kolory dodadzą jej dynamiki i energii, a delikatne pastele ocieplą surową przestrzeń.

Kuchenne systemy modułowe Qubik, dostępne w salonach Agata, dają możliwość zaprojektowania konfiguracji mebli dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Do wyboru masz szafki dolne i górne w kilku wielkościach, które różnią się między sobą nie tylko układem półek i szuflad, lecz także mają odmienny mechanizm otwierania. Także słupki  kuchenne mają różną wysokość i układ półek. Zmieści się na nich kuchenka mikrofalowa oraz piekarnik. Kuchnie Qubik to doskonała propozycja dla osób ceniących nowoczesne i wygodnie zaaranżowane wnętrza. Wystarczy, że dodasz do nich ciekawe akcesoria i dekoracje, a twoja kuchnia zyska wyjątkowy charakter!

Zobacz także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)