Hit! 3 ćwiczenia na ładne nogi

Zaledwie 3 minuty dziennie wystarczą, żeby je wyszczuplić! Poznaj treningowe hity, dzięki którym będziesz mieć ładne nogi.
Hit! 3 ćwiczenia na ładne nogi fot. Fotolia

Zakładając szorty chciałabyś mieć ładne nogi? Takie właśnie będziesz miała dzięki prezentowanym poniżej 3 ćwiczeniom. Wzmacniają one przede wszystkim szybkokurczliwe włókna mięśni nóg i pośladków. Są one odpowiedzialne za ruchy wymagające siły i szybkości, np. sprint lub podskoki (podczas gdy włókna wolnokurczliwe pracują np. w czasie marszu). Włókna szybkokurczliwe najszybciej słabną, ponieważ rzadko ich używasz. Jeśli je wzmocnisz, zyskasz ładne nogi!

Jak osiągnąć cel i mieć ładne nogi?

Przede wszystkim ćwicz, kiedy tylko możesz i pilnuj, by przeprowadzać trening nie rzadziej niż co drugi dzień. Dowiedz się, jak wykonywać poszczególne ćwiczenia na zgrabne nogi!

 

Body #goals 👙👸🏽 #bikinibabe #bikinibod #love #abs #bikini #selfie #like4like #like4follow #kiss #kisses #hot

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Body Goals (@im.spicy)

1. Przysiady przy krawężniku

Stań prawym bokiem do krawężnika lub niskiego schodka. Ustaw na nim prawą stopę, a lewą odstaw nieco w bok. Oprzyj ręce na biodrach, napnij mięśnie brzucha i wyprostuj plecy. Ugnij kolana i opuść pośladki (między udami a łydkami powinien powstać kąt 45–90 stopni). Kolana muszą cały czas znajdować się nad kostkami. Następnie wyprostuj obie nogi i w tym samym czasie unieś lewą stopę w bok. Powtarzaj ćwiczenie przez minutę. Potem stań lewym bokiem do krawężnika i wykonaj całość ponownie.

Jak pozbyć się cellulitu na pupie?

 

Body #goals 👙👸🏽 #bikinibabe #bikinibod #love #abs #bikini #selfie #like4like #like4follow #kiss #kisses #hot

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Body Goals (@im.spicy)

2. Wypady z unoszeniem kolana

Stań prosto i rozstaw stopy na szerokość bioder. Oprzyj ręce na biodrach, napnij mięśnie brzucha i wyprostuj plecy. Zrób duży wykrok w przód lewą nogą i ugnij kolana. Lewe udo powinno być równoległe do ziemi, kolano dokładnie nad kostką. Wyprostuj kolana i płynnym ruchem przenieś prawą nogę w przód, unosząc kolano na wysokość bioder. Wytrzymaj 3 sekundy. Następnie zrób wykrok w przód prawą nogą. Powtórz całe ćwiczenie w drugą stronę. Prostując kolana, przenieś lewą nogę do przodu. Rób wykroki na przemian raz jedną, raz drugą nogą. Ćwicz przez minutę.

 

Body #goals 👙👸🏽 #bikinibabe #bikinibod #love #abs #bikini #selfie #like4like #like4follow #kiss #kisses #hot

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Body Goals (@im.spicy)

3. Przysiady w rozkroku

Stań prosto w szerokim rozkroku. Wyciągnij proste ręce przed siebie i złącz dłonie. Napnij mięśnie brzucha i wyprostuj plecy. Uginając kolana, opuść pośladki (między udami a łydkami powinien powstać kąt 45–90 stopni). Kolana cały czas muszą się znajdować nad kostkami. To jest pozycja wyjściowa. W tej pozycji przysiądź 3 razy (opuść i unieś pośladki o kilka centymetrów). Przysiadając po raz czwarty, skręć tułów w prawo, przenieś ciężar ciała na prawą nogę i unieś lewą. Przysiądź 3 razy, stojąc na prawej nodze. Wróć do pozycji wyjściowej. Przysiądź 3 razy. Przysiadając po raz czwarty, skręć tułów w lewo i unieś prawą nogę. Ćwicz przez minutę, skręcając tułów raz w jedną, raz w drugą stronę.

3 najlepsze ćwiczenia na zgrabne uda

 

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (29)
/2 miesiące temu
trzeba się zaczac ruszac bo kicia najmlodsza się roztyje juz widze nad wage srednio ! musze wrucić do sportu ograniczyc slodycze jesc wieciej wazywa i owocow i przystopic do egaminu ten bedzie o wiele trudniejszy wiesz ze nabawisz się stresu mocnego jesli nie przystopie w tym roku albo w nastepnym za dzesiec lat nabawie sie stresu jeszcze wieszego i o wiele mocniejszego ja naleze do tradycji niemeickiej co bedzie jak moich rodzcow zabraknie jak sobie wtedy poradze sama to prawda BOG MI POMOZE cala nadzieja w nim to on mnie nauczyl nie poddawac się tak samo jak siostra nauczyla nie poddawac się a co jesli nie przeslizgniesz sie przez ten nieczesny egzamin ten egzamin jest dosc mocno skaplikowany czeka cie duzo nerwow i stresu zaparze sobie zulka na uspokojenie i kupie cos na pamiec czarno to wiedze ja widze to bialo trzrba w koncu sie bac i stanoc przciwnosciom losu duzo osob juz oblalo ten egzamin kicia najmlodsza wiesz to wiesz ze po tym egzaminie jesli sie przeslizgniesz czeka cie nastepny egzamin i co z tego czyli czeka mnie to samo co wczesniej egzamin za egzaminem twoja inna sistra egzamin bedzie miala w grudniu juz zmienia nauczycieli jest bardzo dzielna coraz lepiej jej szprechen idzie to ona mnie nauczyla nie poddwac się tylko walczyc do konca nawet jesli noga sie powinie im szy
/7 miesięcy temu
WYMARZONA SYLWETKA TLYKO Z IGORTRENERONLINE.PL ! IGOR SKRUPULATNIE DOBRAŁ TRENING, DIETĘ I SUPLEMENTY A JA WRĘCZ Z PRZYJEMNOŚCIĄ ZGUBIŁAM DODATKOWE KILOGRAMY :) SERDECZNIE POLECAM IGORTRENERONLINE.PL
/rok temu
Pani z tego filmu nie ma niestety ładnych nóg.
POKAŻ KOMENTARZE (26)