Zgrabne nogi w 20 minut dziennie!

Jesień wcale nie usprawiedliwia lenistwa! Już dziś zacznij wykonywać te ćwiczenia - już w sylwestra będziesz chwalić się zgrabnymi nogami!
Zgrabne uda - 4 najlepsze ćwiczenia fot. Fotolia

Dzięki temu cała twoja sylwetka nabierze wdzięku. Wystarczy 20 minut dziennie i odrobina cierpliwości. Po 2 miesiącach widać już wyraźne efekty. Ćwiczenia w siłowni, jak i w domu powinnaś wprowadzać w życie stopniowo. Zobacz, jak za pomocą prostej gimnastyki udoskonalić kształt ud i sprawić, by były piękne. A wraz z nimi cała ty.

1. Uda i pośladki

Stań na wprost wysokiej szafki, krzesła lub ściany. Oprzyj się rękami, lewą nogę zegnij w kolanie pod kątem prostym i w tej pozycji powoli wykonaj półprzysiad (ugięta noga powinna niemal dotykać podłogi). Podnieś się.
Powtórz ćwiczenie 15 razy na każdą nogę (w trzech seriach).

2. Boczne partie nóg

Połóż się na boku, prawą rękę ułóż prostopadle do tułowia, drugą połóż swobodnie przed sobą. Unieś lewą nogę najpierw maksymalnie w górę, a potem jak najdalej w przód.
Powtórz ćwiczenie 15 razy na każdym boku w trzech seriach z krótkimi przerwami.

3. Niezłe kształty

Połóż się na lewym boku, nogi równo wyciągnięte. Wspierając się na lewym łokciu, ugnij prawą nogę i postaw prawą stopę przed lewym kolanem. Lewą nogę unieś w górę tak wysoko, jak to możliwe.
Powtórz ćwiczenie na każdym boku 20–30 razy, w trzech seriach na każdą nogę.

4. Przy okazji pupa

Stań prosto, nogi razem. Zrób krok w przód lewą nogą i następnie przysiad całym ciałem.
Powtórz ćwiczenie 20 razy na każdej nodze w trzech seriach.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (62)
/3 lata temu
Od machania nogą one nie schudna te cwiczenia są za slabe
/4 lata temu
Dziewczyny, znacie trening Ewki dla detocell academy? Jest u nich na fejsie, to trening "antycellulitowy", ale super wysmuklił mi uda <3 daje nieźle w kość, ale efekty są!
/4 lata temu
Wogole nie rozumiem tych ćwiczeń .. :/ Mogłaby mi któraś z was pomoc ?? :( PROSZE
POKAŻ KOMENTARZE (59)