Uwierz w swój seksapil! Na czym polega i co daje Twerkout Fitness?

Twerkout Fitness - na czym polega i co daje fot. Fotolia
Podczas ćwiczeń nie tylko spalisz masę kalorii, ale i uwierzysz w siebie! Zobacz, jak zacząć przygodę z niezwykłym Twerkout Fitnessem.
Agata Bernaciak / 06.02.2019 11:07
Twerkout Fitness - na czym polega i co daje fot. Fotolia

Na czym polega trening Twerkout Fitness?

TWERK to nauka technik machania pupą. Podczas tego typu zajęć każda uczestniczka dowiaduje się, czym i jak ruszyć, by pupa podskoczyła, opadła czy zawibrowała.

Twerkout Fitness jest zatem nie tylko doskonałym sposobem na świetną zabawę, ale również daje możliwość lepszego poznania własnego ciała i funduje organizmowi efektywny trening kardio!

Co musisz wiedzieć przed rozpoczęciem zajęć Twerkout Fitness?

Ten rodzaj fitnessu cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet z całej Polski. Jednak przed pójściem na pierwsze zajęcia najczęściej każda kobieta zastanawia się, czy podoła bez poczucia rytmu i czy nie będzie wyglądać "głupio" na tle innych (na pewno szczuplejszych i seksowniejszych) dziewczyn.

Otóż jak się okazuje, zajęcia te nie mają żadnych ograniczeń wiekowych, ani nie dzielą się na stopnie zaawansowania. W trakcie nauki chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę - podobnie, jak w przypadku zumby czy nauk innych technik tańca. Nie powinnaś także czuć się skrępowana! W końcu każda z tych dziewczyn była kiedyś na zajęciach PIERWSZY RAZ!

Co zyskujesz trenując Twerkout Fitness?

Trening Twerkout Fitness angażuje do pracy całe ciało. Jego głównymi celami są poprawa kondycji, wysmuklenie sylwetki, wzmocnienie mięśni oraz nabranie świadomości i poszerzenie możliwości własnego ciała. Duża Intensywność zajęć i mocny nacisk na technikę ćwiczeń zmusza uczestniczki do naprawdę ciężkiej pracy, która owocuje świetnymi wynikami!

Trening Twerkout powstał z myślą o walce z kobiecymi kompleksami. Dziewczyny podczas treningów uczą się doceniać swój wygląd, radzić sobie z wadami, kontrolować i koordynować pracę całego ciała i nie wstydzić tego kim i jakie są. Naprawdę warto tego spróbować!

Dowiedz się więcej na temat kształtowania mięśni pośladków: Co zyskujesz mając dużą pupę? Jak się pozbyć cellulitu na pupie? Ile można schudnąć od jazdy na rowerze?

tekst powstał we współpracy z trenerką Twerkout Fitness Dominiką Śliwińską

Redakcja poleca

REKLAMA