Duża pupa - zalety posiadania

Duża pupa - zalety posiadania fot. Fotolia
Nie lubisz swojej krągłej pupy? A powinnaś być z niej dumna! Udowodniono, że kobiety z dużymi pośladkami są zdrowsze i mądrzejsze!
/ 07.03.2016 05:52
Duża pupa - zalety posiadania fot. Fotolia

Z zazdrością patrzysz na smukłe kobiety? Masz kompleksy na punkcie swojej figury? Obfite kształty obniżają twój poziom własnej wartości? Nie przejmuj się, że twoja pupa jest zbyt duża - zrób z niej swój największy atut. Badania wykazują, że kobiety z krągłymi pośladkami są zdrowsze i mądrzejsze od wychudzonych koleżanek.

Najzdrowiej, gdy "idzie w biodra"

Większość kobiet, które mają figurę klepsydry, jest niezadowolona. Okazuje się, że zupełnie niepotrzebnie. Badania trwające od 2010 roku do dziś wykazują, że najlepszym miejscem na odkładanie się tłuszczu są dolne partie ciała. A zatem najzdrowsze dla organizmu jest tycie kobiety właśnie w biodrach.

Kobiety o figurze gruszki rzadziej chorują

Dokładnie! Udowodniono, że kobiety, które mają figurę gruszki, rzadziej zapadają na choroby serca i cukrzycę. Okazuje się, że tłuszcz w pewnych okolicznościach nie jest wrogiem płci pięknej, lecz sprzymierzeńcem. Ponadto kobiety z obfitymi krągłościami mają niższy poziom złego cholesterolu. Co więcej żyją dłużej.

... i są inteligentniejsze od wychudzonych koleżanek

Badania wykazują, że posiadaczki pełnych bioder mają wyższy poziom IQ od swoich chudych koleżanek. Z czego to wynika? Obfite kształty sprzyjają gromadzeniu się kwasów Omega 3, które mają duży wpływ na rozwój intelektualny. Co ciekawe potomstwo pań o figurze klepsydry jest mądrzejsze od dzieci tych smukłych i osiąga wyższe wyniki w nauce.

Zobacz również:

Faceci wolą krągłości! Zmień osobowość za pomocą diety!

Redakcja poleca

REKLAMA