POLECAMY

Co z czym jeść? Poznaj 6 najzdrowszych miksów!

Niektóre połączenia produktów mogą zdziałać cuda. Dowiedz się więcej na temat komponowania posiłków!

Jak łączyć jedzenie, by na tym zyskać?

Zastanawiałaś się kiedyś, jak łączyć produkty spożywcze, by wycisnąć z nich jak najwięcej dla zdrowia? Otóż istnieje kilka recept na to, jak skorzystać z dobrodziejstw tego, co dała nam natura.

Poznaj wszystkie sposoby na zdrowe łączenie produktów i już dziś zacznij świadomie przygotowywać codzienne menu. Dzięki temu zyskasz nie tylko energię, ale i poczucie że niewielkim kosztem robisz dla siebie coś, co zapunktuje!

Dowiedz się więcej o zdrowym odżywianiu:

na podstawie tekstu Agnieszki Leciejewskiej/Vita
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/6 miesięcy temu
Dlaczego wszystkie komentarze to reklama jakichś "cudownych" preparatów, diet, stron, a nie informacja: "tak to mi pomogło" o radach na tej stronie. W ogóle to przyjemniej byłoby przeczytać w jednym w jednym "kawałku" cały tekst, a nie szukać po jakichś galeriach, czy kolejnych podstronach. A tu sygnał, że coś mi pomoże i szukaj wiatru w polu. Nie każda z nas może całe dnie przeszukiwać wszystkie zakamarki Internetu i przeglądać jakieś podstrony. A może tu wcale nie chodzi o przekazanie nam wiedzy, tylko o pokazanie jak największej ilości reklam?
/8 miesięcy temu
co z czym jeść, lepiej mi powiedzcie, czego nie jeść z czym. Czasem dostaję takich zaparć, że głowa mała, no te zaparcia pomaga mi tylko czopki eva qu.
/rok temu
Moja kolezanka własnie wspominała mi o tym suplemencie działajacym całodobowo Morning&Night ze jest świetny ale też nie wiedzialam ze az tak. Musze chyba sama go własnie wypróbować:)