TOP 5 fitness - wybór redaktor działu fitness - maj fot. kolaż Polki.pl

TOP 5 fitness - wybór redaktor działu fitness - maj

Zobacz, co zwróciło naszą uwagę w tym miesiącu!
Agata Bernaciak / 05.05.2016 05:48
TOP 5 fitness - wybór redaktor działu fitness - maj fot. kolaż Polki.pl

1. Odżywka w spray'u, Montibello, cena ok. 40 zł

Zrezygnowałaś z siłowni na rzecz treningów w plenerze? Pamiętaj, by przed każdym wyjściem zadbać o odpowiednią ochronę zarówno skóry, jak i włosów przed promieniowaniem słonecznym. Ta odżywka jest bardzo łatwa w aplikacji i doskonale nawilża włosy. Polecam!

2. Rower miejski, Decathlon, cena ok. 999 zł

Nie ma nic lepszego, niż majowe wycieczki rowerowe na łonie natury! Zastanawiasz się nad zakupem roweru? Ten nie tylko pięknie się prezentuje, ale również nie kosztuje fortuny :)

3. Trampki New Balance, cena ok. 270 zł

To kolejna odsłona butów kultowej marki dedykowana kobietom, które cenią sobie wysoką jakość i wygodę! Trampki dostępne są w 3 pięknych, pastelowych kolorach. Wyglądają po prostu bosko!

4. Bluza sportowa, Reserved Be Active, cena ok. 80 zł

Ta bluza sportowa idealnie sprawdzi się podczas porannego joggingu, kiedy temperatura na dworze nie jest jeszcze zbyt wysoka. Jest lekka, wygodna, ale jednocześnie doskonale izoluje ciało od chłodu.

5. Dezodorant do stóp, Balnea Foot Barwa, cena ok. 8 zł

Ten dezodorant jest dedykowany nie tylko osobom intensywnie uprawiającym sport, ale również tym, którzy siedzą w obuwiu przez cały dzień. Dzięki niemu unikniesz dyskomfortu związanego z nieprzyjemnym zapachem, ale również pozbędziesz się problemu związanego z nadmierną potliwością stóp.

Dowiedz się więcej:

7 produktów, które powinnaś jeść jeśli intensywnie trenujesz Oceń swoją sprawność! Zrób test Coopera 7 błędów w ćwiczeniach, które popełniają kobiety