Polki.pl
kom. (36)

Seks-pozycje: analne

Seks analny wbrew pozorom cieszy się dużą popularnością tak wśród pań, jak i panów. Wystarczy wyzbyć się uprzedzeń…

Poza klasycznym pieskiem, który idealnie nadaje się do “wejść od tyłu” jest wszak wiele innych pozycji, w których seks analny może być jeszcze bardziej pociągający i przyjemny. Kreatywność wszak zawsze pomaga w sypialni. Pamiętajcie tylko, że lubrykant jest wysoce pożądany!

Od przodu!

Penetracja analna wcale nie wyklucza cenionego zwłaszcza przez kobiety stosunku twarzą w twarz! Jeśli tylko bowiem kobieta z pozycji leżącej na plecach uniesie biodra, mężczyzna może ją bardzo czule i przyjemnie zgłębić klękając i podstawiając swoją miednicę od dołu. Wielka zaleta takiego manewru to możliwość pieszczenia nie tylko piersi, ale też łechtaczki.

W leżeniu

Niektóre panie po prostu nie czują sie komofortowo “na czworakach” – dlatego można spokojnie zejść poziom niżej i penetrację analną prowadzić w pozycji leżącej. Albo więc partner całym ciałem grzeje od tyłu swoją partnerkę (całując ją koniecznie po szyi!), albo dla zwiększenia doznań kobieta układa się bokiem, a mężczyzna wsuwa się w nią jak korkociąg…

Z krzesłem

Wbrew pozorom to mebel znacznie bardziej “seksowny” niż łóżko. Wykorzystując oparcie można seks analny prowadzić w pozycji stojącej (przyda się w biurze!) bądź podnieść troche poprzeczkę i pozwolić kobiecie być na górze w stylu odwróconej kowobojki. Ta ostatnia propozycja jest świetna dla pań lubiących mieć kontrolę nad tempem i kątem pchnięć.

Fot. 101-sex-positions.com 
Oceń 4,50 / 2

6 najskuteczniejszych kosmetyków do włosów

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Pozycje seksualne

Skomentuj Seks-pozycje: analne

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Seks-pozycje: analne

 • MisjonarskaPozycje seksualneMisjonarskaPozycja seksualna MISJONARSKA Tradycyjna pozycja klasyczna. Kobieta leży na plecach z rozchylonymi nogami a mężczyzna zajmuje pozycję na górze pomiędzy nogami partnerki.więcej »
 • OgrodnikPozycje seksualneOgrodnikPozycja seksualna OGRODNIK Kobieta przyjmuje pozycję "na czworaka" a mężczyzna staje za nią, chwyta ją za stopy i unosi do góry. Kobieta opiera się na stopach.więcej »
 • MotylPozycje seksualneMotylPozycja seksualna MOTYL Kobieta siada na udach mężczyzny z rozłożonymi nogami, pochyla się do tyłu i podpiera na dłoniach. Podobnie mężczyzna odchyla się do tyłu i wspiera na rękach.więcej »
 • KowadłoPozycje seksualneKowadłoPozycja seksualna KOWADŁO. Kobieta leży na plecach i kładzie nogi na ramiona partnera. Plusy - maksymalnie głęboka penetracja; intensywne doznania zarówno dla kobiety jak i mężczyznywięcej »
 • Kwiat lotosuPozycje seksualneKwiat lotosuPozycja seksualna KWIAT LOTOSU Kobieta leży na plecach i składa nogi w kwiat lotosu, prezentując swoja kobiecość partnerowi.więcej »
 • ŁyżeczkiPozycje seksualneŁyżeczkiPozycja seksualna ŁYŻECZKI Kobieta leży na boku, mężczyzna kładzie się za nią i zaczynają się kochać.więcej »
 • TrzcinaPozycje seksualneTrzcinaPozycja seksualna TRZCINA Kobieta leży na plecach, a mężczyzna klęczy między jej udami. Kobieta unosi się na stopach a mężczyzna chwyta ją za biodra i podciąga ku sobie.więcej »
 • OśmiornicaPozycje seksualneOśmiornicaPozycja seksualna OŚMIORNICA Kobieta leży na plecach i obejmuje udami mężczyznę. Mężczyzna podnosi jej biodra i podciąga do siebie kładąc je na swoich udach.więcej »
 • KochankowiePozycje seksualneKochankowiePozycja seksualna KOCHANKOWIE. Kobieta i mężczyzna stają twarzami do siebie i zaczynają się kochać. Po kilku minutach pochwa naturalnie się otwiera, żeby ułatwić penetrację.więcej »
 • AmazonkaPozycje seksualneAmazonkaPozycja seksualna AMAZONKA. Mężczyzna siada na krześle. Kobieta siada na jego udach z nogami w jedna stronę. Kobieta wprowadza członka do pochwy i utrzymuje go w sobie dzięki ruchom wewnętrznych mięśni pochwy.więcej »
 • SłońPozycje seksualneSłońPozycja seksualna SŁOŃ Rozpoczynając od pozycji "Piesek" kobieta kładzie się powoli stopniowo tak, żeby mężczyzna całkowice ją przykrywał.więcej »
 • BoginiPozycje seksualneBoginiPozycja seksualna BOGINI Mężczyzna siada na łóżku (może oprzeć się plecami o ścianę lub oparcie kanapy dla większej wygody). Kobieta siada na nim i obejmuje go nogami. Kobieta wykonuje rytmiczne ruchy do przodu i do...więcej »
 • SwingPozycje seksualneSwingPozycja seksualna SWING Mężczyzna kładzie się na plecach. Kobieta odwraca się tyłem do niego i siada na nim opierając sie na stopach lub klęka na kolanach.więcej »
 • KrabPozycje seksualneKrabPozycja seksualna KRAB Mężczyzna leży na plecach. Kobieta siada na nim tyłem do jego twarzy i przechyla się do tyłu opierając się na rękach i na stopach.więcej »
 • Zobacz podobne do Seks-pozycje: analnewięcej podobnych
Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl