POLECAMY

Zaproszenia imieninowe

Gotowe teksty zaproszeń na imprezę z okazji imienin. Wybierz coś dla siebie.
Zaproszenia imieninowe

Wzór 1

Wezwanie
Na stawienie się osobiście w dniu …………. w ……………… na imprezę imieninową …… (kogo).
Obowiązkowo zabrać szampański nastrój, radosne usposobienie oraz procentowy dodatek na prezent.

Wzór 2

Serdecznie zapraszam .... na przyjęcie imieninowe, które odbędzie się dnia ……………. w ………………….. o godzinie …………... Zabawa będzie do białego rana. Serdecznie zapraszam, proszę o potwierdzenie przybycia.

Wzór 3

Drodzy przyjaciele! Mam zaszczyt zaprosić Was na imprezę imieninową, która odbędzie się w dniu ………….. o godzinie ………. w ………………Będzie ekstra zabawa. Serdecznie zapraszam!

Wzór 4

Zaproszenie dla …………….. na przyjecie imieninowe, które odbędzie się w …………… o godz. ………… Mile widziane dobre humory i tryskająca energia.

Z pozdrowieniami
Solenizantka ... podpis

Wzór 5

Byłoby nam niezmiernie miło gdybyście zechcieli przyjść do mnie na kolację w dniu moich imienin. Na kolacji ……… (data) będzie cała moja rodzina i najbliżsi przyjaciele, dlatego i Was nie może w tym dniu zabraknąć.

Wzór 6

Zapraszam Cię serdecznie na moje przyjęcie imieninowe, które odbędzie się ………… (data) o godzinie……………. w……………….…(miejsce przyjęcia).

Wzór 7

Imieninową zabawę bardzo długo się pamięta. W tym na pewno mi pomoże Twoja buzia uśmiechnięta !!! Serdecznie zapraszam ......................(imię i nazwisko) w dniu ..... o godz. ....... do........... (miejsce) na moją imprezę imieninową .

Wzór 8

Serdecznie zapraszam na imieninowe grillowanie, które odbędzie się w moim ogrodzie w dniu ………..……. o godzinie …………….. Na imprezie obecni będą: kurczaki w złotych kubrakach, wypieczony karczek, wypasione kiełbaski oraz zieleni z ogródka. Zatem i Was nie może zabraknąć – ale spokojnie nie wrzucimy Was na ruszt.

Wzór 9

Dnia ………………………… świętuję swoje imieniny. Choć to małe święto – liczę, że Twoja obecność doda blasku uroczystości. Zresztą, każda okazja jest dobra – zapraszam do mnie …………………………………………………. (adres) od godziny ………….. Do zobaczenia!

Wzór 10

Dzisiaj jest święto ………………… (imię solenizanta), więc trzeba to uczcić – imieniny ma się tylko raz w roku! Dlatego w weekend organizuję małe przyjęcie – o godzinie …………… w ……………………………………… (adres). Mam nadzieję, że uświetnisz uroczystość swoją obecnością.

Wzór 11

Dzisiaj mam imieninki, zatem wszyscy mieć musicie wesołe minki. Żeby poprawić Wami sobie humor, zapraszam na imieninową imprezę, która odbędzie się …………………………………………….. (adres),dnia ……………….. o godzinie ……………… Jeśli można, proszę o wcześniejsze potwierdzenie przybycia.

Wzór 12

Serdecznie zapraszam na imprezę imieninową, która odbędzie się dnia………………….. o godzinie……. w ………………………………….. (adres). Bardzo liczę na Twoje przybycie! Pamiętaj – nie może Cię zabraknąć, zwłaszcza, że swoją obecność potwierdzili już …………………………………….. Szykuje się niezła zabawa!

Wzór 13

Pragnę bardzo serdecznie zaprosić na małe i kameralne przyjęcie imieninowe, które planowane jest na …………….. (dzień tygodnia) u mnie w mieszkaniu. Dla pewności podaję adres : …………………………………. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie już od godziny ………. Do zobaczenia na miejscu!

Wzór 14

Z okazji imienin, która obchodzone są raz do roku, chciałbym bardzo serdecznie zaprosić wszystkich tu obecnych na organizowane z tej okazji przyjęcie. Odbędzie się ono dnia …………………. o godzinie……… Mam nadzieję, że data ta wszystkim odpowiada i będziemy mogli wspólnie bawić się w tak zacnym gronie.

Wzór 15

Już wkrótce dzień moich imienin. Wyjątkowo w tym roku chciałabym go uczcić – organizuję imprezę z tej okazji. Bardzo liczę, że zaszczycisz mnie swoją obecnością. Impreza odbędzie się dnia ……………………… o godzinie ………… w ……………………………….(adres). DO zobaczenia już wkrótce!

Wzór 16

Mam zaszczyt zaprosić Cię mój drogi na imprezę imieninową organizowaną na cześć mojej żony! Impreza ma pozostać aż do jej rozpoczęcia – czyli dnia …………………………., godziny ……………. NIESPODZIANKĄ!!! Zróbmy jej miłą niespodziankę!

Wzór 17

Z okazji moich imienin chciałabym zaprosić Cię na imprezę. Startujemy o godzinie …………. W najbliższy weekend. Planuję rozpocząć imprezę w mieszkaniu ( …………………………………. – adres), a następnie przenieść się do klubu ……………………… Nie może Cię zabraknąć! Szykuje się szampańska zabawa!

Wzór 18

W najbliższy piątek planuję hucznie obchodzić swoje imieniny. Mam nadzieję, że uroczystość tę uświetnisz swoją obecnością! Pamiętaj – startujemy o godzinie …………… w ………………………… (adres). Bardzo liczę, że przyjdziesz bawić się razem z nami!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (20)
/3 lata temu
lllll
/5 lat temu
lol
/5 lat temu
stolat\
POKAŻ KOMENTARZE (17)