Polki.pl

Sennik - Przyjaciel

Czy sen się sprawdził?
TAK
1 głosów
NIE
1 głosów

Symbolika snu o przyjacielu

przyjaciele oznaczają twoją własną osobę często uosabiają brata

Skomentuj sen o przyjacielu

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Zobacz także w We-Dwoje.pl

 • Kobiety odpowiedzialne za święta?
  Życie rodzinne Kobiety odpowiedzialne za święta? Święta tuż, tuż… Nadszedł czas przygotowań, porządków i przede wszystkim – poszukiwania prezentów. Kto w polskich domach odpowiada za stworzenie świątecznej atmosfery i obdarowanie najbliższych? Kobiety! więcej »
 • Koleżanki partnera
  Porady psychologa Koleżanki partnera Mam 27 lat. Jestem od 3 lat w związku. Mój problem polega na tym, że jestem zazdrosna o koleżanki mojego partnera. Nie ma ich wielu, ale jego zachowanie w stosunku do nich jest trochę dziwne. Kiedy rozmawia z koleżanką... więcej »
 • Czy on ma romans?
  Z życia wzięte Czy on ma romans? Mój mąż jest dobrym i kochającym człowiekiem. Po siedmiu latach małżeństwa sprawdził się w wielu kryzysowych sytuacjach jako mąż i ojciec. Mamy czteroletniego synka. Sprawdził się, bo ostatnio niestety się już... więcej »
 • Inny, lepszy świat
  Niepełnosprawność Inny, lepszy świat Ludzie z upośledzeniem umysłowym, żyją w innym, lepszym świecie. Czasami im tego zazdroszczę. więcej »
 • Serialami Polska stoi
  Osobowość i emocje Serialami Polska stoi Seriale, podobnie jak taniec, zawładnęły masową wyobraźnią. Na ile jednak wykreowana rzeczywistość serialowa pokrywa się z naszym codziennym życiem? więcej »
 • Kobieta nie jedną ma twarz!
  Osobowość i emocje Kobieta nie jedną ma twarz! Kobieca natura jest skomplikowana niczym budowa wielkiego centrum handlowego, zwłaszcza dla osoby, która się na tym nie zna. Codziennie przez nasze głowy przechodzi bowiem milion myśli. W co się dziś ubrać, co zjem na... więcej »
 • Jak czuć sie kochaną?
  Porady psychologa Jak czuć sie kochaną? Dla mnie miłość i jej okazywanie to sprawa priorytetowa. Nie należę do osób, które są zbyt dowartościowane, staram się wysoko stawiać sobie poprzeczkę i dawać z siebie 100%, ale tego samego oczekuję od innych, a... więcej »
 • Ojciec alkoholik
  Porady psychologa Ojciec alkoholik Mój problem dotyczy ojca i jego skłonności do częstego nadużywania alkoholu. Zaczęło się od tego, że pił jedno, dwa piwa dziennie. Niby nic nie groźnego, ale z czasem każda rodzinna impreza zakrapiana alkoholem... więcej »
Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl