Polki.pl

Sennik - Przyjaciel

Czy sen się sprawdził?
TAK
1 głosów
NIE
1 głosów

Symbolika snu o przyjacielu

przyjaciele oznaczają twoją własną osobę często uosabiają brata

Skomentuj sen o przyjacielu

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Zobacz także w We-Dwoje.pl

 • Osobowość dyssocjalna
  Osobowość i emocje Osobowość dyssocjalna Swoboda przekraczania wszelkich zasad, szybkie odpowiedzi agresywne, niemożność znoszenia rozczarowania i frustracji, zawieranie krótkotrwałych i niezbyt głębokich znajomości… To tylko kilka cech, które w małym... więcej »
 • Dom uczy
  Życie rodzinne Dom uczy DOM znaczy kilka różnych rzeczy: budynek, mieszkanie, czasem coś w rodzaju mikro-ojczyzny. Przede wszystkim jest synonimem siedliska, gniazda rodzinnego - miejscem jedynej w swoim rodzaju wspólnoty. Prawie zawsze... więcej »
 • „Ta trzecia”
  Z życia wzięte „Ta trzecia” Kiedy go poznała, miała 17 lat. Potrzebowała ciepła, uwagi, męskiego ramienia, na którym można się oprzeć. Była zagubiona i nieśmiała. Z pomocą przyszły jej internetowe czaty – tam swobodnie mogła... więcej »
 • Feministka - kto to taki?
  Psychologia społeczna Feministka - kto to taki? Kim jest kobieta? Czy zdajemy sobie sprawę z naszej burzliwej historii? Historii, która niestety nigdy nie została spisana dokładnie i rzetelnie, bo nikt się nią nie przejmował. W większości kulturach od zawsze... więcej »
 • Horoskop tygodniowy 23.07 - 29.07.12
  Horoskop Horoskop tygodniowy 23.07 - 29.07.12 Miłość: W tym tygodniu zwróć uwagę na możliwości jakie postawi przed tobą życie, nie zamykaj się na poznanie nowych osób. Pamiętaj że nie zawsze wygląd ma przełożenie na charakter partnera. więcej »
 • Wady czy zalety - o czym łatwiej mówić?
  Osobowość i emocje Wady czy zalety - o czym łatwiej mówić? Dlaczego ludziom łatwiej mówić o własnych wadach niż zaletach? Czy potrafisz pochwalić się swoimi umiejętnościami? więcej »
 • I ślubuję Ci...
  Związki I ślubuję Ci... Piękna, biała suknia, marsz Mendelsona, romantyczny ślub i wystawne wesele. Wszystko jest bajką, dopóki para nie zmierzy się z szarą rzeczywistością. Dopiero wtedy okaże się, jak silna jest między nimi więź,... więcej »
 • Mówienie partnerowi o infekcjach intymnych
  Związki Mówienie partnerowi o infekcjach intymnych Negatywny wpływ na życie intymne, spadek poczucia pewności siebie, niepokój przed reakcją najbliższych osób (partnera, męża) – to aspekty, których Polki obawiają się w przypadku rozpoznania choroby miejsc... więcej »
Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl