POLECAMY

Zapomnij o jesieni i niskiej temperaturze! 10 najładniejszych europejskich wysp na wakacje 2017

Oderwij się na chwilę od codzienności i przenieś się myślami do wakacji 2017.

Karolina Kalinowska / 10 miesięcy temu

Wiem, że są osoby, które lubią jesień. Ja niestety nie należę do tych osób, więc szukam rzeczy, które pozwolą mi przetrwać do wiosny. Dlatego już w listopadzie zaczynam planować wakacje na następny rok. Zajmuje mi to dość dużo czasu, bo rozpatruje wiele możliwości.

W tym roku zaczęłam od przeanalizowania europejskich wysp, które są odpowiednie na wakacyjne leniuchowanie. Wybrałam 10 najładniejszych i postanowiłam stworzyć mini zestawienie, którym chce się w wami podzielić. To jednocześnie początek cyklu, który pozwoli wam zaplanować wakacje na 2017 rok. Raz w tygodniu będę publikowała materiały dotyczące podróżowania w nadchodzącym roku.

Planujesz wakacje? Nie wiesz dokąd się wybrać? Sprawdź już teraz szeroki wybór ofert turystycznych ze zniżką do 70% Travelist

 

10 miejsc na świecie, gdzie najlepiej się żyje i pracuje

Teraz zamknijcie oczy. W wyobraźni przenieście się na piękną plażę, pomyślcie, że słońce świecie wam w twarz. Teraz łatwiej będzie wam zobaczyć subiektywne zestawienie najładniejszych europejskich wysp, gdzie nawet teraz jest ciepło.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/4 miesiące temu
Też będę z mężem w Gdańsku. Lubimy polskie morze, ale nasza córka marzy o zagranicznej wycieczce. Powiedziałam jej, że jak będzie mieć świadectwo z czerwonym paskiem, to pozwolę jej pojechać z koleżanką do Bułgarii. BUT ma ciekawy obóz młodzieżowy. Dla mnie taka opcja jest dobra, bo moja prawie dorosła córka będzie pilnowana. Bałabym się puścić siedemnastolatkę samą za granicę.
/7 miesięcy temu
a dla mnie i tak najpiękniejsze na swiecie jest polskie morze. w tym roku planuje jechać do Gdańska. Zatrzymamy się w apartneptun skąd będzie doskonala baza wypadowa na całe trójmiasto. Tam zawsze jest co robić, i nie trzeba wydawać grubych tysięcy na zagraniczne wycieczki.