Polki.pl
kom. (14)

Pomysłowe prezenty do domu

Strona 1 z 7

Jak sprawić piękny, oryginalny, a przede wszystkim trafiony upominek do nowego mieszkania? Jeśli brakuję ci pomysłu lub czasu na przemyślany zakup, polecamy kilka wariantów, które z pewnością ucieszą domowników.

Zobacz też: Pomysły na prezenty dla dzieci na różne okazje

ptaszki

Własne mieszkanie to w życiu każdego człowieka ważne wydarzenie – w końcu na swoim! A więc trzeba to uczcić. Zgodnie ze zwyczajem, idealną okolicznością dla tego faktu jest oczywiście parapetówka. Gdy zostajemy na nią zaproszeni, w dobrym tonie jest przyniesienie dla gospodarzy małego drobiazgu do mieszkania. Coś co będzie odpowiednią ozdobą wnętrza. By trafić z prezentem w gusta domowników, najlepiej uważnie słuchać ich relacji z przebiegu urządzania mieszkania i rozpoznać ich upodobania. Jeśli znamy gusta gospodarzy i wiemy, w jakim stylu urządzone jest mieszkanie to ryzyko, że wybrany przez nas zestaw pościeli, zastawy stołowej czy świeczek zapachowym pójdzie w odstawkę jest małe. Dobrze jeśli prezenty będą rzeczami funkcjonalnymi, które znajdą swoje zastosowanie w domu. Jeśli mamy taką możliwość, dopytajmy gospodarzy,  jakich elementów wyposażenia im jeszcze brakuje i czego mogą ewentualnie potrzebować. Prezent może okazać się czymś, co domownicy chcieli nabyć, ale zrezygnowali z zakupu ze względu np. na cenę. W takiej sytuacji droższy prezent można kupić wspólnie z innymi zaproszonymi gośćmi.

Natomiast jeśli chcemy zrobić niespodziankę, sposobów na tajne zebranie informacji o wymarzonym prezencie domowników jest kilka. Możemy zadziałać w utajeniu i samodzielnie wyciągnąć wnioski na podstawie własnej znajomości osobowości naszych znajomych. Możemy również podpytać rodzinę lub intuicyjnie kupić coś wyjątkowego lub zaryzykować i kupić coś szalonego. Szczególnie warto zwrócić uwagę na oryginalność naszego prezentu, niebanalność naszego pomysłu będzie świadczyła o tym (lub przynajmniej symbolizowała) że przyłożyliśmy się do kupna, a nie było to zgarnięcie pierwszego lepszego przedmiotu z półki z działu „dom”. Ale jeśli nie jesteśmy pewni co do naszych gospodarzy, lub słabo ich znamy, a oni nas, to lepiej nie eksperymentować.

Przedstawiamy kilka wariantów  wyselekcjonowanych ze względu na cenę.  • 1
  •   z 7 

Oceń 3,00 / 5

6 najskuteczniejszych kosmetyków do włosów

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Pomysły, inspiracje

Skomentuj Pomysłowe prezenty do domu

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Pomysłowe prezenty do domu

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Dom i ogród