Poznaj sekret treningu Ewy Chodakowskiej!

Zobacz, dlaczego treningi instruktorki fitness przynoszą tak niesamowite efekty i schudnij dzięki jej wskazówkom!

/ 7 miesięcy temu
fot. ONS.pl

Kim jest Ewa Chodakowska?

Ewa Chodakowska jest prywatną trenerką fitness z wieloletnim doświadczeniem. To właśnie jej autorska metoda stoi za wspaniałą sylwetką Perfekcyjnej Pani Domu Małgorzaty Rozenek oraz Oli Szwed. Zdaniem osób, które z nią trenowały, nie ma litości dla swoich podopiecznych, ale właśnie dzięki temu jej treningi okazują się niezwykle skuteczne.

Tajemnica sukcesu ćwiczeń Ewy Chodakowskiej

Zdaniem trenerki, aby schudnąć i być w świetnej formie należy zmienić swój cały tryb życia. Poza włączeniem odchudzającej diety składającej się z 5 posiłków dziennie, trenerka zaleca również - i traktuje jako credo - ciągłe napinanie mięśni brzucha. Jej zdaniem to właśnie one stanowią centrum naszego ciała i dlatego powinny być najlepiej wytrenowane.

Jak wygląda trening stworzony przez trenerkę?

Według trenerki najważniejsze jest nie nastawienie na efekty wizualne, ale zaangażowanie psychiki do treningu. Ćwiczenia zaproponowane przez instruktorkę są krótkie, ale bardzo intensywne, o zmiennym tempie.

Właśnie dlatego organizm zaczyna wytwarzać endorfiny, które podkręcają motywację. I choć po takiej dawce ruchu organizm często doznaje szoku z powodu zmęczenia, po upływie kilkudziesięciu minut mamy ochotę go powtórzyć.

Wpływ treningu Ewy Chodakowskiej na organizm

Zdaniem autorki treningu, ćwiczenia przez nią zaproponowane:

  • odstresowują
  • pomagają w stabilizacji ciśnienia
  • obniżają poziom cholesterolu
  • zwalczają bezsenność
  • wspomagają usuwanie toksyn z organizmu
  • poprawiają jego wydolność

Jak określa go sama Ewa Chodakowska - utrata wagi to jedynie efekt uboczny :)

Dowiedz się więcej na temat ćwiczeń Ewy Chodakowskiej!

Lewandowska o porównaniach do Chodakowskiej: Skupiam uwagę na sobie
SKOMENTUJ (27)
KOMENTARZE (27)
enikas/3 miesiące temu
Cwicze z ewa juz prawie rok efekty sa naprawde suuuper tylko fakt trzeba cwiczyc regularnie a nie od wielkiego dzwonu i 4-5 posilkow dziennie racjonalne zywienie plus pozbyc sie cukru fast fudow itp i sama waga spada. Trzeba tylko chciec ja polecam. A jeszcze jedno ewka na sowim fanpagu wrzuca darmowe jadlospisy oczywiscie zawsze mozna zmodyfikowac
Patrycja/7 miesięcy temu
szkoda, że nikt nie napiszę, że ćwiczenia Pani Ewy rozwalają kolana
waleria/7 miesięcy temu
Odchudzanie było zawsze dla mnie trudne. Efekty jojo lub na tyle słabe efekty że szybko się poddawałam. Jak mam teraz slimcea jest znacznie inaczej. Samo stosowanie motywuje, a blokada łaknienia pomaga. Dwa miesiace i 10kg mniej. Kto by pomyslał że jest to możliwe dla mnie wgl.
POKAŻ KOMENTARZE (27)