Weronika Rosati i Zakóścielny są raze? fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Zakościelny o swoim romansie z Rosati

"Jestem związany z Weroniką Rosati..."
Edyta Liebert / 18.02.2016 05:02
Weronika Rosati i Zakóścielny są raze? fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Maciej Zakościelny jest do wzięcia? Ostatnio media donoszą, że aktor romansuje z Weroniką Rosati! Zakościelny nie czekał długo z informacjami i wyznał, że...

... to tylko plotki! Co prawda byliby piękną parą, ale chyba nie odbierają na tych samych falach. Choć Zakościelny cieszy się niemałą popularnością i kobiety do niego wzdychają, to on woli milczeć w kwestiach sercowych. Tym razem postanowił wypowiedzieć się na temat rzekomego związku z Weroniką Rosati.

Pierwsze słyszę o jakimś romansie. Nie wiem, kto to wymyślił, skąd wzięły się plotki! W serialu jestem związany z Weroniką Rosati, tzn. z Kamilą, którą gra Weronika, ale to wszystko.
 

Dzień dobry on #instagram! #strażacy #instaserial

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Strażacy (@strazacyserial)

Zakościelny niezwykle chroni swoją prywatność. W przeszłości spotykał się między innymi z modelką Dianą Tadjudeen czy aktorka Izą Miko, ale na co dzień bardzo pilnuje tego, żeby nikt nie poruszał tematu jego miłosnych podbojów.


Rosati wraca do Polski dla Zakościelnego?

Czy to ucina całą sprawę? Zobaczymy!

Zobacz także:

Bachleda-Curuś: Dlaczego Ameryka to jej dom? Rosati i Adamczyk w Hollywod! Byli piękną parą Kariera Weroniki Rosati wisi na włosku?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)