W jaki sposób partner Klaudii Halejcio zarobił na dom za 9 milionów? Wiemy, czym się zajmuje

Aktorka i jej partner wprowadzili się niedawno do luksusowej wilii na warszawskim Ursynowie. Internauci zachodzą więc w głowę, kim z zawodu jest tajemniczy Oskar.
/ 16.07.2021 15:26

Klaudia Halejcio została niedawno mamą małej Nel. Wielkie zmiany w życiu prywatnym sprawiły, że aktorka, wraz ze swoim partnerem, zdecydowali się na większe lokum i kupili... ponad 500-metrową willę na Ursynowie. 

Chociaż aktorka nie zdradza zbyt wielu informacji o swoim wybranku, dotarliśmy do informacji, czym zajmuje się tata malutkiej Nel.

Kim jest partner Klaudii Halejcio?

Oskar Wojciechowski to biznesmen i właściciel kilku firm operujących w wielu branżach: od marketingu internetowego aż po motoryzację. Zgodnie z informacjami umieszczonymi na swojej stronie, przedsiębiorca ma zaledwie 27 lat.

„Choć mam dopiero 27 lat, można powiedzieć, że jestem weteranem marketingu internetowego. Pierwszy dochodowy biznes w sieci prowadziłem już w wieku 13 lat. Obecnie stoję na czele kilku dużych, prężnie rozwijających się spółek z obszarów social media, nowych technologii, platform e-commerce oraz branży finansowej. We wszystkich firmach zatrudniam ponad 100 osób. Moje agencje obsługują największe budżety marketingowe dla polskich i globalnych marek” - napisał o sobie Wojciechowski w swojej biznesowej witrynie internetowej.

Biznesmen związany jest z takimi markami jak KPI Media, Związek Zwrotów Bankowych, WebSales czy WebHeroes. 

Nic więc dziwnego, że świeżo upieczony tata postanowił zainwestować ciężko zarobione pieniądze w wyjątkowo kosztowną, ale wygodną nieruchomość dla swojej rodziny.

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki