Lewandowska i Włodarczyk fot. Screen: Twitter Anita Wloradczyk, Instagram Anna Lewandowska

Sportowcy Roku 2016: Włodarczyk, Lewandowski i Małachowski. Zobacz zdjęcia

Anita w eleganckiej czerwonej sukni. Ciężarna Ania w boskiej czerni. Zobacz sama!
Lewandowska i Włodarczyk fot. Screen: Twitter Anita Wloradczyk, Instagram Anna Lewandowska

Podczas sobotniej gali Mistrzów Sportu poznaliśmy najlepszych sportowców 2016 roku. Pierwsze miejsce powędrowało do Anity Włodarczyk – lekkoatletki i rekordzistki świata w rzucie młotem. Drugie miejsce zajął Robert Lewandowski – kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Trzecie miejsce dla Piotra Małachowskiego - srebrnego medalisty w rzucie dyskiem na igrzyskach w Rio.
Nie zabrakło słów wzruszenia, pięknych podziękowań i wspaniałych kreacji.

Rio 2016: wiemy, ile zarabiają sportowcy

Anita Włodarczyk na Gali Mistrzów Sportu 2016

Nas szczególni zachwyciła elegancka stylizacja Anity Włodarczyk. Przepiękna czerwona suknia wyglądała po prostu rewelacyjnie. Mistrzyni, odbierając nagrodę, podziękowała kibicom i rodzinie.

Tyle lat czekałam na tego czempiona, po raz pierwszy go wygrałam. Dziękuję wszystkim kibicom, którzy oddali na mnie głosy. Gdyby nie kibice, to bym nie wygrała. Dziękuję również trenerowi. Za to, że tak wspaniale potrafił mnie przygotować do najważniejsze imprezy w roku. Tworzymy super duet pod względem sportowym, prywatnym też. Trener zawsze powtarza, że tworzymy takie małżeństwo bez konsumpcji. Rok temu, stojąc tu powiedziałam, że podczas 81. plebiscytu miałam rekord 81.08 i ze podczas gali 82. będę miała z przodu 82 metry. Tak się stało, nie wiem, co stanie się w kolejnym roku.
- Anita Włodarczyk

 

Ania Lewandowska nie kryje radości z ciąży: "Rosnę!"

Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu 2016

Równie zjawiskowo wyglądała Ania Lewandowska, która odebrała nagrodę za nieobecnego Roberta. Przypominamy, że trenerka jest w ciąży. Jak zawsze zachwyciła wspaniałą kreacją. Widzicie już brzuszek?

Co prawda nie udało mi się obronić tytułu, ale dziękuję bardzo wszystkim kibicom, rodzinie, żonie i wszystkim, którzy trzymają za mnie kciuki. Życzę udanego wieczoru i fajnej zabawy
- Robert Lewandowski, z którym połączono się za pośrednictwem internetu