Anna Lewandowska fot. screen instagram annalewandowskahpba

Anna Lewandowska nie kryje radości z ciąży: "Rosnę!"

Niezmiennie trzymamy kciuki za Anię!
Edyta Liebert / 27.09.2017 13:36
Anna Lewandowska fot. screen instagram annalewandowskahpba

Anna Lewandowska jest w ciąży i tym samym skupia na sobie uwagę mediów. Nie przestaje jednak publikować zdjęć na Instagramie, a fani dopatrują się ciążowego brzuszka. W końcu niebawem zacznie się 3. trymestr!

Ciąża tydzień po tygodniu

Zdjęcia Anny Lewandowskiej w ciąży

6 grudnia w mikołajki podczas meczu, Robert Lewandowski wymownym gestem poinformował, że jego żona, Anna Lewandowska, jest w ciąży! Radosna fotka Roberta Lewandowskiego z piłką pod koszulką obiegła internet z prędkością światła.

Robert Lewandowski: "Żona jest w ciąży. To już 5. miesiąc"

Sportsmenka wrzuciła zdjęcie na Instagram z przyjaciółką-fitnesswoman, która - jak się dowiadujemy - jest szczęśliwą mamą 2 dziewczynek. Teraz mają o wiele więcej wspólnych tematów do obgadania, nie tylko sport! Na fotce Lewandowska pozuje w luźnym swetrze - widać, że nie chce robić sensacji, pokazując krągłości.

 

W ferworze przygotowań do świąt oraz wielu obowiązków... dopinamy ostatnie materiały szkoleniowe na styczniowe warsztaty Healthy Ciąża to już nasza 5 EDYCJA (lista Full🙉🙊)! @edytalitwiniuk.pl FIT mama dwójki dziewczynek - uwielbiam 💪🏻pasje łącza ludzi 💪🏻💪🏻💪🏻 ps. Edytka ciągle chudnie, a ja rosnę 😂😂😂😍 During last preparations for Christmas and many daily duties ... We are working on training materials for the Healthy Pregnancy workshop which will take place in January! It is already our 5th edition! @edytalitwiniuk.pl Fit mother of two girls - I adore her 💪🏻common passion can bring people together #healthy #healthyciaza #progress #work #healthypregnancy #fitmom #healthyplanbyann #annalewandowska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska będzie mamą na medal, nie mamy co do tego wątpliwości! Widać, że dba o siebie i maleństwo - żona Roberta Lewandowskiego pięknieje w oczach!

5 dowodów na to, że Lewandowska będzie supermamą

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)