Na Walerię z „Love Island” po finale spłynęła fala hejtu. O co poszło?

Gwiazda programu podpadła zachowaniem w ostatnim odcinku.
/ 16.04.2021 21:03

Właśnie zakończyła się emisja kolejnej edycji popularnego show „Love Island. Wyspa Miłości”. Poczynania atrakcyjnych singli szukających miłości w pięknej willi i okolicznościach przyrody, cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów.

W tym sezonie do finału trafiły trzy pary, które stworzyły najtrwalsze relacje i najbardziej zjednały sobie obserwatorów show: Mateusz i Caroline, Ania i Czarek oraz Waleria i Piotr. I to właśnie na tę ostatnią, czyli Walerię Szewczyk, po finale spłynęła fala krytyki. Dlaczego? 

Dlaczego fani krytykują Walerię z „Love Island”? 

Poszło o reakcję Walerii na ogłoszenie zwycięzców 3. edycji „Love Island”, którymi zostali Mateusz i Caroline. Zdaniem widzów Waleria swoją mimiką jasno dała do zrozumienia, że nie jest zadowolona z werdyktu i liczyła na wygraną. Pojawiły się nawet głosy, że w całym programie była fałszywa i źle życzyła swoim konkurentkom. 

Głos w tej sprawie zabrały koleżanki Walerii z „Wyspy Miłości”, m.in. Ania i Laura. Obie zaprzeczyły, jakoby Waleria miała kogokolwiek obgadywać i być nie w porządku wobec innych. Zapewniły, że jest kochaną i bardzo ciepłą osobą, z którą łatwo nawiązać przyjaźń. Nawołują także internautów do zaprzestania hejtu na Walerię. A wy co myślicie? Lubiliście duet Walerii i Piotra i uważacie, że powinni wygrać? 

To też może cię zainteresować:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki