Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN

Czy Krzysztof Gojdź zostanie gwiazdą amerykańskiej telewizji? Lekarz szczerze opowiedział o swoich planach na przyszłość.
Urszula Wilczkowska / 16.03.2021 09:56

Wiele polskich gwiazd marzy o zagranicznej karierze i coraz więcej z nich realizuje to marzenie. Okazuje się, że o własnym programie w zagranicznych stacjach telewizyjnych myślał Krzysztof Gojdź, chirurg plastyczny gwiazd, którego widzowie kojarzą z serii „Niezwykłe przypadki medyczne” emitowanego na kanale TVN Style. Czy jego plany pozostaną jednak jedynie w strefie marzeń?

Krzysztof Gojdź dostanie własny program w USA?

Okazuje się, że chirurg ma na następne miesiące naprawdę ambitne plany. Już niedługo Amerykanie będą mieli szansę obejrzeć jego nowy program w telewizji. Póki co Krzysztof Gojdź nie zdradził wiele szczegółów, jednak wiemy, że rozmowy dotyczące show trwają od dłuższego czasu i są już prawie na ostatniej prostej. Jeszcze w tym roku ma zostać podpisana umowa ze stacją telewizyjną.

Czego będzie dotyczył nowy program? Krzysztof Gojdź uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, że będzie on pokazywał metamorfozy kobiet - jednak będzie skupiał się nie tylko na ich wyglądzie, ale i pokazaniu ich wewnętrznej siły.

Program w amerykańskiej telewizji to jednak nie jedyne z najnowszych przedsięwzięć Krzysztofa Gojdzia. Chirurg gwiazd już niedługo wypuści na rynek własną markę naturalnych kosmetyków. Swoją premierę będą miały już za miesiąc, jest więc na co czekać. Krzysztof Gojdź od dłuższego czasu pracuje też nad nową aplikacją urodową. Według chirurga jej premiera ma być wydarzeniem na skalę ogólnoświatową.

Kiedy chirurg znajduje czas na te wszystkie przedsięwzięcia? Przypominamy, że oprócz tego prowadzi klinikę medycyny estetycznej w Miami i ciągle planuje otwarcie kolejnych placówek. Jak sam się z siebie śmieje, nie potrafi usiedzieć w miejscu i gdy tylko zakończy prace nad jednym projektem, jego myśli od razu kierują się w stronę kolejnego.

To też może cię zainteresować:
Związek Oliwii i Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie przetrwał próby czasu. Przypominamy historię ich miłości
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki
Porzucony przez rodziców nastolatek oczarował głosem jurorów „The Voice Kids”. Udział w programie był jego marzeniem

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA