Meghan Markle wypiękniała. Wyprowadzka zdecydowanie jej służy

Meghan Markle odżyła po wyjeździe do Kanady fot. ONS.pl
Meghan Markle bez wątpienia skorzystała na porzuceniu brytyjskiego dworu i przeprowadzce. Podczas ostatniego oficjalnego wyjścia widać było, że promienieje.
/ 06.03.2020 11:32
Meghan Markle odżyła po wyjeździe do Kanady fot. ONS.pl

5 marca Meghan Markle i książę Harry byli gośćmi honorowymi na wydarzeniu Endeavour Fund Awards w Londynie. Oczy wszystkich zebranych skierowane były na księżną. Nic dziwnego, bo Meghan po prostu zachwyca. Najwyraźniej odcięcie się od dworskiego życia ma na nią zbawienny wpływ.

Meghan Markle bardzo schudła 

Na sportową uroczystość charytatywną, para książęca przyleciała do Londynu z Kanady, gdzie obecnie przebywa na stałe. Meghan Markle na tę okazję wybrała prostą, ołówkową sukienkę projektu Victorii Beckham w odcieniu błękitu. Całość uzupełniła klasycznymi dodatkami.

Fani i media na całym świecie są zachwyceni jej wyglądem. Wiele osób zauważyło, że księżna nie tylko schudła, ale też bije od niej zdrowy, kobiecy blask. Wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną.

Meghan i Harry odchodzą z dworu królewskiego

Przypomnijmy, że Harry i Meghan postanowili zrezygnować z pełnienia oficjalnych funkcji rodziny królewskiej. Do „rozstania” z dworem dojdzie 31 marca. Od tego momentu młodzi małżonkowie nie będą już utrzymywani przez skarb Wielkiej Brytanii. Decyzję uwarunkowali troską o spokojne życie swoje i swojego synka Archiego. 

W kuluarach mówi się, że Meghan Markle miała problem z przystosowaniem się do dworskiego życia i ciągłej uwagi mediów. Podobnie było w przypadku jej nieżyjącej teściowej, księżnej Diany. Aby uchronić żonę przed cierpieniem psychicznym, książę Harry podjął zdecydowane kroki.

Zobacz więcej newsów dotyczących rodziny królewskiej:

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA