Czy księżna Kate jest w czwartej ciąży?

kate w ciąży fot. ONS.pl
Czy pogłoski o czwartej ciąży Kate Middleton są prawdziwie? Księżna raz na zawsze rozwiała wszystkie wątpliwości.
Urszula Wilczkowska / 08.10.2019 11:24
kate w ciąży fot. ONS.pl

Doniesienia o czwartym royal baby obiegają świat z prędkością światła. I nic w tym dziwnego, bo wydaje się, że sama księżna Kate podsyca te plotki! Doszło nawet do tego, że u brytyjskich bukmacherów można oficjalnie stawiać zakłady o to, kiedy dokładnie księżna Cambridge ogłosi kolejną ciążę.

W uciszeniu plotek nie pomogła też księżniczka Charlotte, która w swojej szkole rozpowiadała kolegom o ciąży mamy. Jak jednak jest naprawdę? My już nie mamy wątpliwości!

Czy księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały na to, że książęca para spodziewa się kolejnego dziecka. Kate (tak jak w poprzednich ciążach) zmieniła kolor włosów, trzymała dłonie w charakterystycznym geście na brzuchu, a do tego kilka tygodni temu dopatrzeć się było można u niej lekko zaokrąglonego brzuszka.

Mamy jednak smutną wiadomość dla każdego, kto miał nadzieję na to, że rodzina królewska znowu się powiększy. Kate Middleton najprawdopodobniej nie jest w ciąży. Ostatnio pokazała się publicznie w pięknej sukience, która doskonale podkreśliła jej szczupłą sylwetkę.

księżna Kate w czwartej ciąży
fot. ONS

Wszystko wskazuje na to, że na kolejnego członka rodziny królewskiej trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Ta stylizacja księżnej z pewnością utnie plotki o nowym royal baby na długi czas.

 

Kate i William mają już troje dzieci: sześcioletniego George'a i czteroletnią Charlotte, którzy chodzą już do szkoły, oraz rocznego Louisa. Księżna przyznała jednak, że gdy urodził się Archie, syn Meghan i Harry'ego, po raz kolejny obudził się w niej instynkt macierzyński. Może więc nie przyjdzie nam czekać na czwarte dziecko pary aż tak długo?

 

Przeczytaj więcej o rodzinie królewskiej: 
Księżna Meghan zrezygnowała z royal tour po Afryce. Martwiła się o Archiego?
To nie księżna Kate przyciąga najwięcej spojrzeń w szkole Charlotte. Kim jest jej konkurencja?

Redakcja poleca

REKLAMA