Marzena Rogalska odeszła z TVP. Przypominamy najbardziej ikoniczne sceny z jej udziałem

Marzena Rogalska po 12 latach prowadzenia „Pytania na Śniadanie” postanowiła zerwać współpracę z TVP. O swojej decyzji poinformowała na Instagramie.
Urszula Wilczkowska / 18.02.2021 17:16

2 dni temu Marzena Rogalska na swoim Instagramie poinformowała, że po 12 latach postanowiła zakończyć współpracę z Telewizją Polską. Dziennikarka była zdecydowanie jedną z najbardziej lubianych prowadzących programu „Pytanie na Śniadanie”. Jak napisała w poście, dzień strajku niezależnych mediów przeciwko nałożeniu dodatkowych podatków był jednym z najtrudniejszych w całej jej karierze.

Chociaż dziennikarka nie będzie już występować w telewizji, nie rezygnuje całkowicie z udzielania się w życiu publicznym. W każdy piątek od 14 do 18 fani będą mogli słuchać jej audycji w Radiu Złote Przeboje, będzie też występować w Teatrze Capitol.

Nie da się ukryć, że 12 lat to bardzo długi okres, a przez ten czas duet Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela zdobył sobie wielu wiernych miłośników. Przypominamy najbardziej ikoniczne momenty z dziennikarką w roli głównej.

Marzena Rogalska odchodzi z TVP

Nie ma chyba osoby, która w życiu nie obejrzałaby fragmentu śniadaniowego programu stacji z udziałem Pana Ząbka - magika, który na antenie miał pokazać swój popisowy numer ze znikającym gwoździem. Niestety sztuczka nie wyszła, a gwóźdź nie znikł, za to boleśnie wbił się w dłoń prowadzącej.

To jednak nie jedyny wypadek, który przydarzył się Marzenie Rogalskiej na antenie. Dziennikarka miała też wpadkę z hamakiem. Gdy bujała się na nim, ten nagle zarwał się, a prowadząca wylądowała na ziemi. Całą sytuację obróciła w żart - jak zresztą każdą wpadkę, przy których niezmiennie zachowywała zimną krew oraz uśmiech na twarzy.

To też może cię zainteresować:
Małgorzata Kożuchowska jest od męża starsza o 9 lat, ale nie jest rekordzistką. Poznaj pary gwiazd, które dzieli duża różnica wieku
Gwiazda „Pierwszej miłości” jest w ciąży! Kim jest jej partner?
Córka Kasi Kowalskiej to wykapana mama. Zobacz najbardziej podobne mamy i córki w polskim showbiznesie