Gwiazda „Pierwszej miłości” jest w ciąży! Kim jest jej partner?

Klaudia Halejcio podzieliła się z fanami bardzo radosną nowiną. Szykuje się do najważniejszej roli w całym swoim życiu - roli mamy.
Urszula Wilczkowska / 15.02.2021 17:28

Tegoroczne walentynki były dla Klaudii Halejcio wyjątkowe. Aktorka podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie wyjątkową wiadomością. Pokazała zdjęcie ze swoim partnerem oraz... wydrukiem USG i napisała z nieskrywaną radością: „będę mamą”. W rozmowie z magazynem „Party” zdradziła, że dziecka spodziewa się już za kilka miesięcy.

Klaudia Halejcio jest w ciąży

Ani aktorka, ani jej partner póki co nie wiedzą, jakiej płci będzie ich dziecko. Fani Klaudii Halejcio do tej pory niewiele dowiedzieli się też o wybranku gwiazdy. Kim jest jej partner?

Ojciec dziecka aktorki ma na imię Oskar i jest przedsiębiorcą. Klaudia Halejcio tajemniczo zdradza, że prowadzi kilka firm. Chociaż sama mocno dba o prywatność swojego ukochanego i rzadko pokazuje go na swoim Instagramie, wyjątkowo chętnie opowiada o łączącym ich uczuciu.

Para jest razem od marca ubiegłego roku, a aktorka zapewnia, że to jest właśnie ten jedyny, przy którym czuje się pewnie i bezpiecznie. Przyznaje, że decyzja o dziecku była bardzo szybka, jednak dokładnie przemyślana przez oboje. W rozmowie z „Party” zdradziła, czemu tak szybko zdecydowała się na ciążę. Okazuje się, że nie bez znaczenia okazali się tu rodzice i siostra aktorki, którzy namawiali ją, by dłużej nie zwlekała z dzieckiem.

Póki co przyszła mama czuje się bardzo dobrze. Przyznaje, że jej koleżanki opowiadały jej o trudnych dolegliwościach, z którymi zmagały się w pierwszym trymestrze. Sama jednak twierdzi, że ma o wiele więcej energii niż wcześniej.

To też może cię zainteresować:
Czy syn Alicji Bachledy-Curuś pójdzie w ślady rodziców? Henry w tym roku skończy 12 lat
Córka Kasi Kowalskiej to wykapana mama. Zobacz najbardziej podobne mamy i córki w polskim showbiznesie
Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradziła, co studiuje jej córka. Kasia z „Klanu” nie poszła w ślady rodziny