Małgorzata Kożuchowska jest od męża starsza o 9 lat, ale nie jest rekordzistką. Poznaj pary gwiazd, które dzieli duża różnica wieku

Małgorzata Kożuchowska jest starsza od męża o 9 lat, ale to wcale nie największa różnica wieku. W tych związkach gwiazd to panie są starsze.
Urszula Wilczkowska / 10.02.2021 15:07

Z niewiadomych powodów przyjęło się, że gdy mężczyzna jest starszy od swojej partnerki, jest to sytuacja normalna lub wręcz pożądana. Gdy zaś to kobieta ma kilka lat więcej, może już narazić się na wiele niepochlebnych, krytycznych i prześmiewczych komentarzy. Tymczasem takie związki nie są ani dziwne, ani niespotykane - także w showbiznesie.

Gwiazdy, które w związku dzieli duża różnica wieku

Małgorzata Kożuchowska ma 49 lat, zaś jej mąż, Bartłomiej Wróblewski, 40. Różnica wieku nie przeszkodziła im jednak w zbudowaniu szczęśliwego i trwałego związku. Ślub wzięli w 2008 roku i mają jednego syna, Jana.

Starsza od swojego męża jest też Katarzyna Warnke. 45-letnia aktorka od 2016 roku jest żoną kolegi po fachu, Piotra Stramowskiego, z którym dzieli ją 12 lat różnicy. W 2019 roku urodziła im się córeczka, Helena.

Bartosz Gelner związał się ze starszą o 17 lat Magdaleną Cielecką, a Monika Olejnik od 25 lat jest w związku z 15 lat młodszym Tomaszem Ziółkowskim.

Takich par, w których to kobieta jest starsza, nie brakuje także wśród zagranicznych celebrytów. Shakira w tym roku skończyła 44 lata, a jej mąż 34. Hugh Jackman ma żonę starszą o 13 lat, a Brigitte Macron od swojego męża jest starsza o 24 lata. Absolutną rekordzistką jest jednak Joan Collins. Między nią a jej mężem, Percym Gibsonem, jest 31 lat różnicy.

To też może cię zainteresować:
Córka Kasi Kowalskiej to wykapana mama. Zobacz najbardziej podobne mamy i córki w polskim showbiznesie
„BrzydUla” okazała się sukcesem nie tylko w Polsce. Zobacz, jak wyglądają główne bohaterki tego serialu za granicą
Po tych gwiazdach zupełnie nie widać, że mają wnuki. Poznaj najpiękniejsze babcie w showbiznesie