Małgorzata Kożuchowska fot. ONS

Małgorzata Kożuchowska wróci do M jak miłość? Znów zagra Hankę Mostowiak?

Gwiazda odeszła z serialu w 2011 roku. Szykuje się wielki powrót?
/ 04.10.2018 15:03
Małgorzata Kożuchowska fot. ONS

Zaskakujące informacje dla fanów serialu „M jak miłość”! Niewykluczone, że do telenoweli wróci Małgorzata Kożuchowska. Aktorka pożegnała się z produkcją 7 lat temu. Odejście gwiazdy było wielką sensacją. Wielbiciele serialu nie kryli żalu. Czy już wkrótce będą mieli powód do radości?

 

 

Małgorzata Kożuchowska znów zagra w „M jak miłość”?

Małgorzata Kożuchowska może pojawić się w nowych odcinkach serialu „M jak miłość” - twierdzi „Super Express”. Tabloid dotarł do osoby z produkcji, która potwierdziła, że powrót aktorki nie jest wykluczony. Tajemniczy informator przypomniał sytuację Andrzeja Młynarczyka (serialowego Tomka Chodakowskiego), który po śmierci, nadal pojawiał się w telenoweli we wspomnieniach bliskich. Sprawa może wyglądać podobnie w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej.

Nie mówimy „nie”. Doświadczenia z Andrzejem Młynarczykiem, który wcielał się w postać Tomka i powracał we wspomnieniach bliskich, pokazały, że widzowie tęsknią za bohaterami, którzy odeszli. Scenarzyści mają bogatą wyobraźnię i nie jest wykluczone, że postać Hani Mostowiak także wróci do serialu
- zdradził informator „SE”.

Ile w tym prawdy? Na razie nie wiadomo. Tabloid twierdzi, że Telewizja Polska chce powalczyć o zacieśnienie współpracy z Małgorzatą Kożuchowską. Pewnym jest, że nawet gdyby gwiazda zdecydowała się zagrać jedynie w kilka krótkich scen, serial zyskałby wielką promocję, a co za tym idzie - wzrost oglądalności. Aktorka na razie w żaden sposób nie odniosła się do doniesień o rzekomym powrocie.

Przeczytaj:
Joanna Koroniewska szczerze o odejściu z „M jak miłość”. Powód zaskakuje!
Kacper Kuszewski nagrał ostatnią scenę w „M jak miłość”. Jak zniknie Marek Mostowiak?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/12.10.2018 14:10
Pani Małgosiu, wszędzie tylko nie do tego gówna, nie uchodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
/03.10.2018 21:14
Kuźwa tylko nie to! umarła i niech tak pozostanie
/03.10.2018 20:14
Czyli serial idzie w kierunku "Dead walking". :)