Andrzej Młynarczyk wróci do M jak miłość. Wystąpi w piosence fot. Screen/Facebok "M jak miłość"

Andrzej Młynarczyk wróci do M jak miłość. Wystąpi w piosence

A jednak! Doniesienia o tym, że Andrzej Młynarczyk ponownie pojawi się w "M jak miłość" nie były przesadzone. Co dokładnie się wydarzy?
Marta Kosakowska / 13.04.2018 14:35
Andrzej Młynarczyk wróci do M jak miłość. Wystąpi w piosence fot. Screen/Facebok "M jak miłość"

Dobra wiadomość dla fanów serialu "M jak miłość" oraz Andrzeja Młynarczyka. Kilka dni temu media obiegła informacja, że aktor może ponownie pojawić się w popularnym serialu TVP. Dziś już wiadomo, że te doniesienia są prawdziwe! Widzowie faktycznie jeszcze nie rozstaną się z Tomkiem Chodakowskim. Andrzej Młynarczyk pojawi się w serialu w zaskakujących okolicznościach.

Andrzej Młynarczyk ponownie w "M jak miłość"

Jak dowiedział się portal Party.pl, Andrzej Młynarczyk faktycznie jeszcze na dobre nie pożegnał się z "M jak miłość". Tomek Chodakowski, w którego wciela się aktor, zmarł na początku poprzedniego sezonu, ale nadal będzie pojawiał się w myślach i wspomnieniach swojej serialowej żony Joanny (Barbara Kurdej-Szatan). 

Tomek Chodakowski pojawi się m.in. w specjalnym utworze, który zaśpiewa na jego cześć żona. Barbara Kurdej-Szatan zaśpiewa w "M jak miłość" specjalnie przygotowaną z tej okazji piosenkę. Utwór skomponował Robert Janson. Serialowa Asia wykona go w jednym z odcinków, który zobaczymy dopiero do wakacyjnej przerwie.

Tomek Chodakowski żyje - teorie spiskowe fanów

Spekulacje o tym, że Andrzej Młynarczyk może znów pojawić się w "M jak miłość" pojawiły się po tym, jak na oficjalnym profilu serialu pojawiło się wspólne zdjęcie aktora z Małgorzatą Pieńkowską. Aktorski duet zapowiedział wspólny projekt. Wpis rozgrzał fanów do czerwoności! Po raz kolejny ruszyła lawina spekulacji o tym, że grany przez Andrzeja Młynarczyka bohater tak naprawdę nie umarł, lecz jedynie upozorował swoją śmierć z obawy przed gangsterami. Te domysły można włożyć między bajki. Bohater Tomek Chodakowski nie żyje. A powrotu Andrzeja Młynarczyka na stałe do "M jak miłość" próżno wypatrywać.

Przeczytaj:
Tomek wróci do "M jak miłość"?! Andrzej Młynarczyk pojawił się na planie serialu
Rafał Mroczek zniknie z „M jak miłość”? Co się stało?