POLECAMY

Joanna Koroniewska szczerze o odejściu z „M jak miłość”. Powód zaskakuje!

Aktorka po raz pierwszy tak szczerze wypowiedziała się o pracy w telenoweli. Dlaczego rezygnowała?
/ tydzień temu
Joanna Koroniewska szczerze o odejściu z „M jak miłość”. Powód zaskakuje! fot. ONS

Joanna Koroniewska odeszła z serialu „M jak miłość” kilka lat temu. Charakterystyczna postać Małgorzaty Mostowiak, w którą wcielała się aktorka, nadal nie została zapomniana przez fanów serialu. Widzowie nie przestają dopytywać o powód odejścia gwiazdy z popularnej telenoweli. Joanna Koroniewska w końcu zdradziła prawdę!

Dlaczego Joanna Koroniewska odeszła z „M jak miłość”?

Co jakiś czas wraca temat powrotu Joanny Koroniewskiej do serialu „M jak miłość”. Dziś już pewnym jest, że aktorka nie zamierza ponownie stanąć na planie telenoweli. Jakiś czas temu jednoznacznie zdementowała powracające spekulacje na temat jej rzekomego powrotu. Stanowcza postawa Joanny Koroniewskiej nie zamknęła jednak tematu ostatecznie. Fani nadal wspominają graną przez nią w serialu Małgosię Mostowiak.

Aktorka odpowiadała na Instagramie na pytania fanów. Wśród nich nie zabrakło tematu serialu „M jak miłość”. Jeden z fanów wprost zapytał, dlaczego Joanna Koroniewska odeszła.

Czemu nie grasz w „M jak miłość”? I dlaczego nie rozważasz propozycji, aby wrócić
- zapytał jeden z internautów.

Joanna Koroniewska po raz pierwszy zdobyła się na szczerość. Zdradziła, że... bardzo nie lubiła granej przez siebie postaci!

Bardzo mądre pytanie, ale wymaga dłuższej odpowiedzi - przede wszystkim coś się wypaliło. W skrócie. Nie lubiłam też postaci, przez pryzmat, której byłam postrzegana - jestem, delikatnie rzecz ujmując, szalona, a ona taka „zimna ryba”
- napisała aktorka.

To największa wpadka Meghan Markle! Złamała zasadę neutralności politycznej?

Nie było to jedyne pytanie na temat odejścia aktorki z „M jak miłość”.

Inny internauta zapytał, czy Joanna Koroniewska miałaby coś przeciwko temu, gdyby jej postać jednak wróciła i została zagrana przez inną aktorkę. Odpowiedź gwiazdy była jednoznaczna.

Oczywiście, że nie
- napisała.

Przeczytaj:
Marina w 2 tygodnie wróciła do figury sprzed ciąży! Jak to możliwe?
Ach, co to był za ślub! Poznaj historię miłości Dominiki Gwit i jej męża

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)