POLECAMY

40-letnia Frykowska została mamą? „Nie ma ze mną kontaktu za sprawą nowego członka rodziny”

Internauci składają już gratulacje!
Edyta Liebert / 3 miesiące temu
40-letnia Frykowska została mamą? „Nie ma ze mną kontaktu za sprawą nowego członka rodziny” fot. ONS.pl

Maja Frykowska, niegdyś Agnieszka, pojawiła się w polskim show biznesie w 2002 roku jako uczestniczka reality show „Big Brother”, w którym zszargała swoją reputację. Teraz jest stateczną żoną i matką! Jeśli wierzyć jej sugestii, Frykowska po raz drugi została mamą!

Jako młoda i niedoświadczona celebrytka ukazała się światu jako wulgarna, konfliktowa i niepokorna osoba. Zasłynęła z mało chwalebnych sytuacji (seks w wannie z uczestnikiem reality show, pamiętacie?), a gwoździem do jej wizerunkowej trumny był występ w programie Wojciecha Cejrowskiego, który ją ośmieszył. Czy celebrytka wyszła na prostą?

Maja Frykowska została mamą

Agnieszka Frykowska zmieniła imię na Maja i odcięła się od dawnych wydarzeń, nawróciła się i wyszła za mąż. W 2015 roku urodziła córkę, a 5 lutego 2018 roku zamieściła post na Facebooku, w którym tłumaczy swoim fanom (ponad 5 tys.), dlaczego „jest jej tu tak mało”.

To prawda - nie ma ze mną od dłuższego czasu kontaktu, a to za sprawą nowego członka rodziny - napisała.

Można wywnioskować z Facebooka byłej celebrytki, że gwiazdka urodziła drugie dziecko i też kilka komentarzy z gratulacjami pojawiło się pod postem. Nie wiadomo, czy córeczka Mai doczekała się brata, czy siostry, ale chyba wypada pogratulować!

Więcej o macierzyństwie:

„Po narodzinach córeczki wszystko się zmieniło” - wyznanie Anny Lewandowskiej"Anny Lewandowskie są mi potrzebne, by sobie snuć fantazje, jak to tym razem wrócę do formy sprzed ciąży"

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)