Dorota Szelągowska screen Instagram

Dorota Szelągowska urodziła córeczkę - imię jest wyjątkowe

Ile dziewczynek w Polsce zostało tak nazwanych?
Edyta Liebert / 09.03.2018 12:27
Dorota Szelągowska screen Instagram

37-letnia Dorota Szelągowska została mamą! Prezenterka telewizji HGTV przywitała na świecie pierwszą córkę. Jak jej dała na imię?

Szelągowska przez okres ciąży unikała dziennikarzy i fotoreporterów. Nie chciała komentować tego faktu, więc postawiła na milczenie. W przeciwieństwie do np. Katarzyny Zielińskiej czy Weroniki Rosati, nie umieściła symbolicznego macierzyńskiego zdjęcia, ale pojawiła się fotka... tortu z jednorożcem.

 

#jednorożce @marikaolimpia 🦄🦄🦄

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

W pewien sposób Dorota publikując na swoim Instagramie zdjęcie tortu w kształcie jednorożca oraz różowe babeczki, potwierdziła spekulacje: została mamą. Prezenterka ma już syna, 16-letniego Antka, jednak teraz będzie musiała zmierzyć się z wychowaniem córki.

Dorota Szelągowska urodziła córeczkę - jakie imię wybrała?

Według informatorów Party.pl, córka Szelągowskiej otrzymała imię Wanda. Jak czytamy na stronie danych Ministerstwa Cyfryzacji, od stycznia do końca czerwca 2017 roku nazwano tak tylko 71 dziewczynek! Imię Wanda jest mniej popularne, niż Victoria, Nicola, Rita czy nawet Elżbieta! Przypominamy, że to ostatnie wybrała dla córki Weronika Rosati.

Trwa internetowa nagonka na Rosati, która pokazała figurę po ciąży. Przykro to czytać

Gratulujemy Dorocie Szelągowskiej i życzymy jej dużo radości z macierzyństwa!

Więcej o macierzyństwie:

„Po narodzinach córeczki wszystko się zmieniło” - wyznanie Anny LewandowskiejZakazane imiona, czyli lista imion których nie zaleca się nadawać