Magda Gessler przyjaźni się z Naomi Campbell

Magda Gessler przyjaźni się z Naomi Campbell? fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl
Restauratorka wrzuciła fotkę z ich wspólnej kolacji!
Edyta Liebert / 18.04.2016 15:51
Magda Gessler przyjaźni się z Naomi Campbell? fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

Najsłynniejsza polska restauratorka ma znajomości w wielu kręgach. Niedawno dowiedzieliśmy się, że wystąpi w filmie Pedro Almodovara, a teraz... że przyjaźni się z Naomi Campbell. Widziałyście tę fotkę?

Hmm... Prawdę mówiąc zachodzimy w głowę, na ile ta przyjaźń jest realna i czy Naomi Campbell w ogóle pamięta tę wizytę i to zdjęcie. Bo restauratorka nie oznaczyła "przyjaciółki" na fotce. A skąd pojawiło się to zdjęcie? Gessler od lat praktykuje robienie fotek ze znanymi osobistościami, kiedy te pojawią się w jej restuaracji.

Magda Gessler przyjaźni się z Naomi Campbell?

Z którego roku pochodzi pamiątkowa fotka? Wydaje się nam, że zdjęcie jest dość leciwe, choć Gessler wygląda na nim dość wiekowo. Naomi z kolei ma ciemne i kręcone włosy, co wskazuje na początku jej kariery. Gessler podpisała fotkę na Facebooku - ośmieszyła się?

Naomi Campbell - podpisała. Liczę, że ponownie zjemy pyszną kolację i porozmawiamy razem w Fukierze. Wyjątkowych snów.


Nie można Magdzie Gessler odjąć popularności i sukcesu, jednak wszyscy odczuwamy wyraźny zgrzyt między budowaniem silnego wizerunku, a wyjmowaniem staroci z sekretarzyka i wrzucaniu fotek na profil... Co sądzicie?

Więcej:

Córka Magdy Gessler w BARDZO krótkiej sukience Córki znanych aktorek, które wyglądają identycznie

Redakcja poleca

REKLAMA