Magda Gessler wystąpi w filmie Almodovara fot. ONS.pl

Magda Gessler zagra w filmie Pedro Almodovara

Ale niespodzianka!
Edyta Liebert / 08.02.2016 13:14
Magda Gessler wystąpi w filmie Almodovara fot. ONS.pl

 Magda Gessler otworzyła ostatnio kolejną restaurację sygnowaną swoim nazwiskiem, i to w Bukowinie Tatrzańskiej. Czy ma dość pracy przy kilkunastu lokalach? Nie, bo przyjęła propozycję nie do odrzucenia - zagrania w filmie!

Prowadząca "Kuchenne rewolucje" cieszy się sympatią i uznaniem widzow od lat. Największe uwielbienie zdobyła jednak dzięki pozdrowieniu Besos, co absolutnie rozwaliło internautów na łopatki. Restauratorka wprowadziła na rynek ciasteczka i wędliny o tej nazwie! Gessler idzie ja burza, jeśli chodzi o pomysły. Otrzymała ofertę od samego Pedro Almodovara, jednak by dowiedzieć się czegoś więcej o filmie, w którym ma zagrać, trzeba będzie odrobinę poczekać.

Pedro jest moim przyjacielem. Niestety jestem zobowiązana umową więc dopiero kiedy zaczniemy kręcić powiem państwu coś więcej. Na razie mogę zdradzić tylko tyle, że... zagram siebie!

Ta znajomość zawiązała się podczas 2-letniego pobytu restauratorki w Hiszpanii. Reżyser dosłownie stworzył takie gwiazdy jak: Penelope Cruz i Antonio Banderasa. O czym może być film z Magdą Gessler? Co sądzicie, może wystąpi w roli szefa kuchni?

Więcej:

Córka Magdy Gessler w BARDZO krótkiej sukience Córki znanych aktorek, które wyglądają identycznie