Córka Magdy Gessler - Lara Gessler w bardzo krotkiej sukience

Lara Gessler w bardzo krótkiej sukience fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl
Przesadziła?
Edyta Liebert / 15.04.2015 10:26
Lara Gessler w bardzo krótkiej sukience fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

Na poniedziałkowym pokazie kolekcji Macieja Sieradzkiego dostrzegłyśmy córkę Magdy Gessler, Larę, która po raz pierwszy pojawiła się na salonach bez mamy. Jak wyglądała?

Lara jest trzecim dzieckiem najpopularniejszej restauratorki w Polsce. 26-latka dopiero od niedawna zaczęła świadomie wykorzystywać swój wizerunek i sławne nazwisko. Przez wiele lat miała  żal do matki o to, że ta podchodzila do życia nazbyt ekscentrycznie. Lara oraz jej brat, Tadeusz, nigdy nie mieli "normalnego" domu. Restauratorka prowadziła podróżnicze życie, uwielbiała męskie towarzystwo i adorowanie jej osoby ze strony coraz to młodszych partnerów... Córka nie ma zamiaru iść w jej ślady.

ONS.pl

Lara Gessler chodzi swoimi drogami

Jak twierdzi Magda Gessler, zawsze łączyła ją z córką specyficzna więź, która dopiero kilka lat temu przerodzila się w przyjaźń. Mimo że są bardzo do siebie podobne pod względem urody i aparycji, to jednak są absolutnie antagonistyczne pod kątem osobowości. Jak twierdzi nieskromnie restauratorka, jej córka jest "najlepiej wychowaną młodą damą w tym kraju". Co powiecie o jej stylizacji?
ONS.pl

Córka znanej matki

Lara nie mieszkała z mamą. Jako 9-latka zamieszkała z ojcem, Piotrem Gesslerem, który również nie miał dla niej zbyt wiele czasu. Dzieciństwo Lary upywało pod znakiem samodzielności i niezależności. Być może to przykład mamy nauczył ją, by pilnować swoich interesów i nigdy nie dawać za wygraną. Na co dzień córka gwiazdy TVN mieszka w Londynie, gdzie zatrudniła się jako pomoc w restauracji! Nikt jej tam nie kojarzył, bowiem ona sama pragnęła absolutnej anonimowości. Teraz prowadzi wlasną kawiarnię w Warszawie.


Zobacz także:

Redakcja poleca

REKLAMA