Macierzyństwo po 40-tce? One się na to zdecydowały!

Wiele znanych polskich aktorek i modelek świadomie zdecydowało się na dziecko w dojrzałym wieku. Dlaczego są za to hejtowane?
Małgorzata Germak / 16.04.2018 16:17

Późne macierzyństwo to aktualnie gorący temat. Z ostrym hejtem walczy ostatnio gwiazda TVN Kinga Korta, która pochwaliła się ciążą na Instagramie i choć jej wiek to temat owiany tajemnicą, spekuluje się, że modelka mam 45-50 lat. Internauci zaatakowali ją: „Nie jest pani pierwszej młodości”, „Czasu pani nie oszuka”, „Nie za późno na dziecko?!”.
Również ciąża 45-letniej Cameron Diaz wzbudziła wiele kontrowersji. Fani aktorki nie zostawili na niej suchej nitki.
Kobiety zachodzą w ciążę coraz później. Czy macierzyństwo po 40. roku życia faktycznie jest takie szokujące? W naszej galerii prezentujemy gwiazdy, które zdecydowały się na macierzyństwo w dojrzałym wieku. Przeczytajcie, co mówią o tym doświadczeniu.

To też cię zainteresuje:„Nie jest Pani pierwszej młodości”, „Czasu się nie oszuka”. Gwiazda TVN walczy z hejtem po tym, jak pochwaliła się ciążąWychowywała się bez ojca, teraz sama wychowuje córkę. Jak to wpływa na jej relacje z mężczyznami? Katarzyna Kwiatkowska w szczerym wywiadzie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/30.04.2018 23:17
Jestem sporo młodsza, więc póki co w ogóle jeszcze nie myślę o dzieciach. Lekarz przepisał mi tabletki Vibin mini, podobno mają mniejszą dawkę hormonów, a jako, że to moja pierwsza antykoncepcja hormonalna, to jest to fajna opcja. Dobrze się sprawdzają:)
/19.04.2018 22:49
I jak widać wiek nie ma za bardzo znaczenia co do ciąży i tego, że bardziej się tyje przez ten wiek właśnie. Wystarczy dobrze dbać o siebie, albo iqacai jakiś czas po urodzeniu i sylwetka jest jak ta lala. Kożuchowską lubiłam dopóki politycznie nie zaczęła się afiszować. Wtedy już jakoś zmalało mi uwielbienie do niej.