„M jak miłość”: Artur tuż po ślubie pobije Izę?! W internecie pojawiły się niepokojące zdjęcia

Jak potoczy się historia relacji Artura i Izy? Czy kobieta zostanie pobita przez świeżo poślubionego męża?
/ 6 miesięcy temu
„M jak miłość”: Artur tuż po ślubie pobije Izę?! W internecie pojawiły się niepokojące zdjęcia fot. Mat. prasowe

Co dalej w wątku Izy i Artura? Wiadomo już, że kobieta zostanie przymuszona przez swojego partnera do ślubu. Artur (Tomasz Ciachorowski) zastosował wobec Izy (Adriana Kalska) szantaż, grożąc jej odebraniem córki. Pod presją Iza zgodzi się na ślub. Czy tuż po zaślubinach czekają na nią kolejne przykrości ze strony świeżo poślubionego męża?

"M jak miłość": Artur pobije Izę?

Na instagramowym profilu Adriany Kalskiej, wcielającej się w postać Izy, pojawiły się drastyczne zdjęcia. Widzimy na nich aktorkę ze śladami pobicia. Ma siniaki i rany, które mogą świadczyć o tym, że padła ofiarą przemocy. Kalska wyjaśniła, że to efekt charakteryzacji.

Taka praca
- napisała.

Adriana Kalska nie zdradziła, czy zdjęcia pochodzą z planu serialu "M jak miłość". Jednak w internecie posypały się spekulacje, że serialowa Iza mogła zostać pobita przez Artura, który już wcześniej przejawiał skłonności do agresywnych zachowań. Jaka jest prawda? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać!

Tomek wraca do „M jak miłość”! Nie zgadniecie jako kto…

Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń! Przypominamy, że odcinek ze ślubem Izy i Artura będzie pokazywany 15 maja o godz. 20:40.

Przeczytaj:
A jednak! Będzie ślub w "M jak miłość"! Zastraszona Iza zostanie żoną Artura
Andrzej Młynarczyk ponownie pojawi się w "M jak miłość"! Znamy szczegóły!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)