POLECAMY

Tomek wraca do „M jak miłość”! Nie zgadniecie jako kto…

Fani aktora na pewno się ucieszą, jednak czy okoliczności jego powrotu nie są przesadzone?
/ 5 miesięcy temu
Tomek wraca do „M jak miłość”! Nie zgadniecie jako kto… fot. instagram.com/mjakmilosc.official

Dla jednych fanów serialu powrót Tomka będzie powodem do radości, dla innych zaś… do śmiechu. Kiedy zobaczymy Andrzeja Młynarczyka z powrotem na ekranach?

Tomek wróci!

Jak podaje Pudelek.pl, Andrzej Młynarczyk – aktor grający w „M jak miłość” Tomka Chodakowskiego – zapragnął wrócić na plan serialu. Jego postać została wprawdzie uśmiercona kilka miesięcy temu, kiedy to Młynarczyk postanowił rozwijać swoją karierę gdzie indziej, wiele wskazuje jednak na to, że jego plany spaliły na panewce i żałuje odejścia z najpopularniejszej w Polsce telenoweli.

Jeszcze rok temu w wywiadzie dla „Tele Tygodnia” tak mówił o swojej decyzji:

Decyzja zaczęła kiełkować mniej więcej rok wcześniej, a po pół roku już się ustabilizowała. Zostało to przyjęte ze zrozumieniem. Oczywiście pytano, czy nie chciałbym zrobić sobie tylko przerwy, ale ja podjąłem już decyzję. 

 

Kwiaty do łóżka #zawsze #dobrypomysl by wyznać #miłość #mjakmilosc #eMeczka

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

Wiadomo, że aktorowi trudno będzie wrócić do serialu, gdzie został uśmiercony i pokazywano, jak opłakuje go rodzina – w tym serialowa żona, grana przez Barbarę Kurdej-Szatan. Dla scenarzystów „M jak miłość” nie ma jednak rzeczy niemożliwych – Tomek Chodakowski ma ponoć wrócić jako… duch. Wplątanie w fabułę wątku metafizycznego może sporo namieszać!

Asia wpadnie w depresję i Tomek będzie ją odwiedzał jako duch. Widzowie bardzo za nim tęsknią. A depresja Asi urozmaici fabułę. Tomek nie może zmartwychwstać, więc wróci jako zjawa widziana tylko przez Asię
– zapowiada dla „Faktu” osoba z produkcji.

Odcinki z duchem Tomka mają trafić do telewizji już po wakacjach. Będziecie oglądać?

Zobacz też:
Jak żegnano Tomka z "M jak miłość"?
"M jak miłość": zastraszona Iza wyjdzie za mąż za Artura?

Źródło: pudelek.pl

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/5 miesięcy temu
Ja się Akurat ciesze że Tomek Wraca Bo bardzo Tą postać Lubię jednak nie rozumiem po co ma straszyć Asię i dzieci skoro kochał swoją rodzinę i raczej powinien ich z nieba otoczyć opieka czy w postaci ducha.
/5 miesięcy temu
nie no porażka -.- fani za mało pomysłów podali ? bardziej realnych.... przecież lepiej byłoby to zrobić na podstawie tego co powiedział lekarzowi... czyli że tak naprawdę ukrył się żeby chronić rodzinę, a jego prochy na cmentarzu tak naprawdę okazałyby się czymś innym... ale nie, lepiej dawać jakieś duchy, może jeszcze ufoludki dodajcie -.-
/5 miesięcy temu
Albo tak jak w pierwszej miłości ten Sabiny mąż.... na takiej samej mniej, wiecej zasadzie.
POKAŻ KOMENTARZE (2)